Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz alphamooncam #70264 üzenetére

    A Fiio E10K Olympus lehetett a legfőbb okozója annak a fényes magas hangnak. Az LSR305 tényleg elég jó, a mai új kínálatban áráért, de nem igazán közeltéri monitornak való, ezt beszéltük is nemrég.

    (#70265) Zserno: Nekem nem sikerült megbarátkozni a hangjával, mindig idegesnek, csattogásnak hallottam eddig.

    (#70306) Irmscher 353: "A neten böngészve a must have LPs címre kaptam jó pár találatot, de az ott felsoroltak közül soknak még csak az előadójáról sem hallottam, nemhogy az adott albumról."

    Ezt most nem igazán értem, hogy miért is probléma. Például avx-en van egy csomó zenés topik, de ha keresgélsz a neten, annyi ajánlót találsz, hogy csak legyen időd hallgatni.

    (#70318) alphamooncam: Például azt, hogy olvasd el a téma összefoglalót. Az esetek nagyon nagy többségében az nem szokott összejönni, hogy egy az egyben teljes mértékben tetszik ugyanaz a rendszer két embernek.
    Ha elméletben összeállít neked mondjuk tíz ember tízféle rendszert, ami szerintük jó, akkor te meghallgatás nélkül melyiket választod? ;]
    Az LSR305 csak nem vált be?

    (#70338) YceBear: Ha valaki normális és ő maga is több mindent meghallgatott vásárlás előtt, akkor tudja, hogy benne van az is, hogy meghallgatás során nem tetszik a vevőnek az xy dolog. Emiatt nem kell rosszul érezned magad, ez a rendszerépítés, hifizés velejárója.

    [ Szerkesztve ]

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Új hozzászólás Aktív témák