Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz Steven028 #67357 üzenetére

    Szia. A Zensor 3 korrekt hangdoboz, a Taga nem. A most akciós Canton Chrono 502.2 nagyon megérne egy meghallgatást, amíg van belőle.

    (#67371) python1: A hordozható zenelejátszók még pont hogy a legrosszabb ár/érték arányúak, ha szigorúan hangminőséget nézzük (kivétel talán a Musiland 04 MX). Amúgy PC alapon (főleg zenéhez kihegyezett zenelejátszóval) is ki lehet hozni legalább olyan hangot, mint CD lejátszóval, sőt jobbat is.
    Egyébként ha már a kényelmet nézzük, akkor például legújabb Android verziókkal és telefonokkal, tabletekkel már lehet használni közvetlenül is az ezekkel kompatibilis DAC-okat, bár ez még nem kiforrott dolog és nincs kitaposott út, de ez is egy alternatíva lehet a jövőben, vagy akár most is.

    (#67400) bajnokpityu: Főleg ha a DAC-ot sem ismeri fel vele a gép. ;]

    (#67399) Mezga Aladár: AQ Pearl nem olyan olcsó és semmivel nem tud többet, mint a tényleg olcsó, de jó minőségű kábelek. Az AQ alsóbb szériás kábeleit általánosságban sem szoktam ajánlani, ár/érték arányban egyszerűen nem rúgnak labdába a tisztességes ipari kábelek mellett.

    (#67473) lemmy9: Egyiket sem ajánlom, az JBL E széria rosszabb hangú, mint az ES.

    (#67486) Krissz80: Szerintem hallhatóan, a rendes Neutrikhoz képest is.

    (#67468) Haja: "sajnos a faltól nem tudom túlzottan elvinni őket (5-10 centi), tehát lényegében falon lennének. Csak polchangfal jöhet szóba, az állónak jelenleg nincs hely."

    Ez így nagyon nem lesz jó, már a "rajtnál" nagyon behatárolod az elérhető hangminőséget. Állványos hangdoboz egyébként is pont annyi helyet foglal el szinte, mint egy álló hangdoboz.

    [ Szerkesztve ]

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Új hozzászólás Aktív témák