Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz blattida #66885 üzenetére

    Nagyon köszönöm a választ.

    Eléggé nem voltam képbe a transzformátor felfogatásával sem, ugyanis tegnapelőtt amikor kivettem a 4 csavart akkor döbbentem rá hogy ezidáig lehet hiába ellenőriztem a csavarok meghúzottságának állapotát a kereszthornyú csavarfej és a lemez alatti anya "húzásával"; hisz nem tudtam hogy a transzformátor alatt szintén csavaranya van és ráadásul valami fehér műanyagszerű alátéttel amikből már volt apró darabokra szétesett is. Ezzel csak azt akarom mondani, lehet mégsem voltak kellően összeszorítva a tanszformátor lemezei, így egy hangyányi esély talán mutatkozik az operáció megúszására, de azért nem igazán hiszem hogy annyi elég lesz az üdvözüléshez, még gumival sem. Remélem ha megérkezik a donor, akkor annak halkabb lesz a tápja és így hasznát vehetem szükség esetén; mert nem sűrűn van olcsón eladó (igaz most épp van másik is, persze azt már nem szándékozom megvenni ;) , annak ellenére sem, hogy épp olyan "ezüst" előlapos mint a sajátom, és külsőleg mégszebb állapotú).

    Nincs összehasonlítási alapom más sztereó erősítővel (technics-szel sem), ezért nem tudom mennyire más világ (rosszabb-e vagy jobb-e). Apróhirdetésben láttam tavaly előtt ősszel, Kecskeméten árulták. Őszintén szólva nagyon tetszett külsőleg és az előbbiekben is linkelt oldalon a kortársaihoz viszonyítva a beárazás alapján is az értékesebbek között szerepelt + a belseje se rettentett el.
    Belenyúlás mentes, működőképes.

    Az átkondizás még nem szerepel következő lépésként tervbe, hanem egy ennél legalább 15-20 évvel fiatalabb általánosságban is jónak mondott márka-típus beszerzése.

    Acron - Grundig viszonylatban még kíváncsibbá tettél, igaz a "nagyon másképp szól" nem túl jó előjel.
    Azt hittem német-német, zárt-zárt :D

    Hangsugárzó kábelnél úgy gondoltam, muszály egy másmilyent is kipróbálnom, ezek szerint abban nem tévedtem akkorát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák