Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz liszi70 #52353 üzenetére

    Persze, rengeteg mindentől. Az Ekkosh által ábrázolt összefüggésrendszerben az általam kiemelt három okot tartottam legvalószínűbbnek, és azért haraptam rá a kérdésre, mert általánosíthatóan is ezeket vélem a rendszerkörülmények többségében a legvalószínűbb fő okoknak az egydimenziós térhatás probléma jelentkezésekor, tehát engem is érdekelnek ezzel kapcsolatos reakciók (lásd témaösszefoglalógondozás ügye). Miközben persze, rengeteg paraméter függ itt össze egymással, nem véletlen, hogy Ekkosh is igyekezett minél többet ezekből elénktárni.
    Egyébként, hogy akkor már privatizáljak is, az általam kifejtett befelé-kifelé fordítós problematika kapcsán: szerintem a Focalod érzékenyebb, az eladni kívánt elődje még érzékenyebb a befelé fordítás nehézségeire mint a T+A, ergo a T+A-t könnyebb befelé fordítva (is) viselni mint a Focalodat és elődjét - e megjegyzés természetesen független a térhatásproblémád témájától, csak egy mellékes megjegyzés.

    (#52354) liszi70 Kontraproduktivitásod kontraproduktívan kontraproduktív - erről ne nyissunk vitát, Virág elvtárs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák