Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz KisTücsök #51427 üzenetére

    "A hangfalaknál hajlom az újra"
    Miért?

    Azért, mert (sajnos) rendkívül kényes vagyok arra, hogy esztétikailag hibátlan legyen, ez egy használt terméknél meg gyakorlatilag lehetetlen. A hangfal esztétikai hibái sokkal inkább zavarnának, mint az erősítőn lévők.

    "Az erősítőt előbb-utóbb (2-4 év?) valószínűleg le fogom cserélni"
    Miért?

    Anyagi korlátok miatt. Most nem futná igazán jóra (újban pláne nem), ezért inkább egy kicsit kivárok egy köztes megoldással. Az átmeneti erősítő is jó minőségű lesz persze (egy jobb hangfal meg is kívánja a rendes erősítést), de idővel majd még jobbra szeretném cserélni.

    #51434: What? Nem értem a problémát. Ez a topik arra (is) van, hogy a hasonló kérdésekre választ, tanácsokat kaphassunk. Amúgy nincs is témaösszefoglaló, és azt se értem, hogy miért lennék türelmetlen. Nem mondtam azt se, hogy nem tervezem meghallgatni-kipróbálni a komponenseket (még ha egyben valószínűleg sajnos majd csak otthon lesz rá lehetőségem), de attól még alapvető javaslatokat csak tán kaphatok... A végén nyilván úgyis az enyém lesz a döntés. Abban meg szerintem megállapodhatunk, hogy egy jó minőségű erősítő egy jó minőségű hangfalpárral, viszonylag kiegyensúlyozott rendszer esetében rosszul aligha fog szólni. Hallottam már egyébként valódi audiofil, sokmilliós rendszereket, de attól még nem fogok kétségbe esni, hogy az enyém nem úgy szól, mint az az Audio Note rendszer, amihez 1 méter interkonnekt többe kerül, mint amennyit én az erősítőre rá tudok szánni....

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák