Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz binatone #51070 üzenetére

    "Szinte ugyan azt írjátok csak más megfogalmazásban"

    Csak részben írtuk ugyanazt, ő a Konkréttanácsadás-Ellenes Liga ügyvezetője, én meg a konkrét tanácsadást szívesen felhasználó, azt fontos támpontként, kiindulási alapként felfogó user vagyok. Ráadásul szerintem nem annyira bonyolult és megfoghatatlan, egyedi és leírhatatlan ez a téma ahogy ő ezt láttatja, de abban egyetértek vele, hogy a minél több saját meghallgatás a legüdvözítőbb, már ha az ember tudja, hogy mit, hogy, hol kell hallgatni ahhoz, hogy érdemleges véleményt formálhasson. Viszont kezdőknek félrevezető lehet, hogy "hallgasd meg, és amelyik tetszik, azt válaszd", mert ehhez már tapasztalt "hallgatónak" kell lenni, és tisztában kell lenni alapokkal, amik alakították az ízlést, ugyanis ami épp tetszik az embernek........... hát, hogy finoman fogalmazzak, nem mindig az az előremutató irány. :)

    Egyébként kérdezz a házimozi topicban is a hangfalakról, az jóval nagyobb lélekszámú közösség, nagyobb az esély, hogy találsz valakit, akinek van ezekről a dobozokról tapasztalata.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák