Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Ispy #41905 üzenetére

    Ez a kérdéssor így nem jó.
    - Mi legfeljebb zenére tudunk ajánlani, zenében gondolkozunk.
    - Zenéhez is, hogy értelmesen lehessen ajánlani, ismerni kéne a fontos szempontokat, paramétereket, különben kisregény lenne a válasz. (Ha még nem tudod, ne kérdezz rögtön vissza, hogy mik lennének ezek a fontos paraméterek, hanem próbálj rájönni, mert ezzel kezdődhet kialakulni a hifi szemléletmódod, ami mentén tudnánk beszélgetni.)
    - Zenéhez szóbajöhető márka, típus elvileg kismillió van, még a Magyarországon kaphatóak közül is, tehát megintcsak a szűkítő paramétereket kellene ismerni, különben kisregény lenne a válasz.
    - Sehol se kezdődik árban az érdemes megvenni kategória, a határ a csillagos ég, neked kell tudnod, hogy mennyi pénzt akarsz erre a hobbira elkölteni, és ahhoz képest próbálhatjuk a legoptimálisabb kombinációkat megtalálni. Az ár per minőség arány természetesen ezen a területen is exponenciálisan növekszik - ehhez persze nem mindegy, hogy új vagy használt készülékben gondolkodik az ember. És más-más márkák jellemzőek a különböző árkategóriákban.

    [ Szerkesztve ]

  • t-bali3

    senior tag

    válasz Ispy #41905 üzenetére

    Nekem korábban HK630-as sztereó erősítőm volt és nagyon jó volt filmekhez is. Sokat használtam arra. Jó kis ütős hangokat hozott, használtan meglehetősen baráti áron :)

    Ami filmnézésnél fontos lehet szerintem, hogy olyan erősítőt vegyél, ami távirányítós.

    Közben látom újat akarsz. Ha tényleg csak filmezéshez kellene szerintem nem éri meg új sztereó erősítőt venni. Vegyél használtat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák