Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz krichd1 #38324 üzenetére

    Jó válogatás, nagyjából mindegyik beleillik az igényeidbe, a Cambridge-ek nagyobbat szólnak, kicsit szikárabb, egyúttal csilingelősebb vagy "pontosabb" hangképpel, a Marantz-ok viszonylag melegebb (színezettebb?) hangúak, kevesebb sávszéllel, a Protonok kb. a kettő közöttiek. A két Marantz fix ára, az AM3-as Proton villámára szerintem kicsit magas, a P25-ösé is, ráadásul peticsak1van-t már kritizálták itt korábban az összelomizott-túlárazott-kiszámíthatatlan cuccaiért, azt hagyd. Az A300 körülbelül a helyén van, ráadásul KisTücsök fórumtárs a felügyeletünk mellett vette korábban.

    (#38326) Ba cy lus Így van, azt én csak gyanítottam-sejtettem-érezni véltem, hogy az Epicure inkább az "east coast-hoz" áll közel, de ezek szerint neked a mélyebb tapasztalatod is ezt mondja. De én is úgy fogalmaznék, ahogy te, azazhogy "közelebb áll" az angolos hangzáshoz, mert azért az east coast is általában nagyobb hangsúlyt fektet a hang testességére mint az angol iskola - kivételek persze vannak. Régi vágyam rendesen összeismerkedni az Epicure-okkal, sajnos még csak alig hallgathattam - olvasni már többet olvastam róluk, de azt is főleg régebben.

Új hozzászólás Aktív témák