Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz gabber01 #38323 üzenetére

    Te tőlem száraz, semleges tényeket kaptál, ergo segítséget. A kioktatás éppen az, ahogy erre reagáltál, becsületedbe gázolónak érezvén a készülékeidről írott tényeket.
    Közel sem arról írtam, amit válaszoltál, amit válaszoltál, annak semmi köze ahhoz, amit én írtam. Nagyon-nagyon elcsépelt és indifferens a százezres és milliós kategóriával "visszavágni", ha esetleg nem tetszik a Panasonic-odról alkotott ítélet. Hogy jönnek ide a százezrek és a milliók? Sehogy, ezrekért, tízezrekért is lehet értelmeset értelmesen vásárolni. Hagyni kéne ezt az antioligarchista szöveget, nem ide való.
    "De azt meg nem is értem milyen kompatibilitási problémáról beszélsz, mikor csak egy hangváltót kéne berakni és működne." "Ennek ellenére valószínűleg (...) nem fognak szólni többet, mert én nem értek a hangváltók építéséhez, boltban meg ahogy nézem nem túl olcsók." Most akkor nincs kompatibilitási probléma, vagy esetleg mégis van? Netán mégiscsak érted, hogy milyen kompatibilitási problémáról írtam?
    Nem köszönöm az akadékoskodást.

  • #10726912

    törölt tag

    válasz gabber01 #38323 üzenetére

    Halkan megjegyzem, hogy a kidobástól többet érnek, két dolgot tehetsz/tennék velük:
    Veszel egy másik minihifit, és veszel két hangváltót, olcsót, használtat, innentől már szólhat rajta az, ami.
    Másik választás: Kiszereled a hangszórókat, csinálsz nekik egy dobozt+veszel egy hangváltót hozzájuk, és ehhez veszel egy erősítőt 10 ezerért (ezeket linkelheted nyugodtan, kapsz majd infót), így megint csak megmaradnak a dobozok. (elő jöhet a barkácsolás öröme-szépsége-izgalma :)) )
    Harmadik választás (a kettőből): veszel egy olcsóbb 2.1-es hangrendszert (3K körül), erről leszereled a hangszórókat, rákötöd a közép-magasakat a 2-re, a két mélynyomót a pont1-re (úristen, mit fogok én kapni ezért... :O ), mehet pc mellé.
    Megjegyezném még halkan, hogy ez tényleg egy hifi topic, ahol nem sokra értékelnek ilyen hangdobozokat azok, akik ide látogatnak (én sem igazán), ezért a fenti javaslatok mellett merem javasolni, hogy próbáld eladni őket, van, aki keresi a minihifik világából ezeket a dobozokat, így megmarad a pénzed és vehetsz erősítő-hangdoboz párost.
    Egyébként általánosságban pl Marantz jó választás lehet, ha az erősítő-hangváltó verziónál maradsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák