Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz mola21 #35946 üzenetére

    Én saját füllel az erősítőik közül még csak némely MAP típusokat hallottam, azok nagyon jók, általában egyszerre visszafogottan tiszta (néha picit vékony) és mégis energikus, dögös a hangjuk, amolyan "audiofília megfizethető áron" jellegűek. Emellett, akár erősítő, akár CD-játszó, akár egyéb fajtájú Advance Acoustic készülékről én még nem nagyon láttam ellenséges véleményt, vagy nagyon dícsérik, vagy legalábbis rendben levőnek tartják őket. Nagyon sikeres márka az indulása óta.

    "Sztereó erősítőt keresek 100-120 ezer körül. Lehet használt is. Ajánlat?" Újonnan a mai kínálatból leginkább (például, többek között, egyebek mellett...) NAD C 326BEE-t, Rotel RA-04-et vagy RA-04SE-t, akciósan Music Hall A 25.2-őt, Cambridge Audio Azur 640A V2-t, Cambridge Audio Azur 650A, ha kicsit feljebb mennél, Audiolab 8000SE-t, Advance Acoustic MAP105-t, Marantz PM6003-t... ajánlanék.
    Használtból keress, találj, kérdezz.

  • andorra

    őstag

    válasz mola21 #35946 üzenetére

    Kammerer, hozzám képest egy lexikon. Mikor saját magát fellapozza, hajlamos rá, hogy a kérdező által megadott lapszámokat, egyszerűen csak felolvassa.
    Amit hozzáfűznék: az, hogy számodra melyik erősítő lehet a jó vétel, mi nem tudhatjuk. Nagyon sok típus van, ami majdnem egyformán jó lehet. Viszont ezek a Te rendszeredbe illesztve, különbözőképpen teljesítenek és különböző ízlésű emberek különbözőképpen ítélnék meg őket. A döntő, tehát a te ízlésed és a Te ítélőképességed. Ez azonban csak akkor érvényesülhet, ha az egyes készülékeket a rendszeredbe illesztve, alaposan le tudod tesztelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák