Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    válasz magilla69 #32705 üzenetére

    nekem nincs
    de már a márkákat nézve rosszak nem lehetnek persze ha az áruk normális szóval nem horribilis 50 ezrekért árulják

    nah meg ha nem peticsak1van tól származik mert attól én nem vásárolnék elég volt 1szer....

    vagy még esetleg személyesen belehet vállalni ha tőle származik

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

  • #10726912

    törölt tag

    válasz magilla69 #32705 üzenetére

    Nem venném meg egyiket sem, viszont eladó, ki tudja, mit kókányól benne, ha hibás, aztán adja tökéletesként. Az előélete sem túl bíztató az ilyen egy személytől származó daraboknak, könnyedén lehet, hogy lomos cucc, az ilyen jó nevűeket hordják be, mint a cukrot. Inkább keress magánszemélytől, AVX fórum, PH-n, vagy akár a vaterán, csak ott alaposan nézelődj, ne legyen ezer hírdetése, kerüld a cserélgetős, műszaki cikkekkel bizniszelős embereket.
    Egyébként C.A, Nad, Marantz a sorrend nálam...

  • #71562240

    törölt tag

    válasz magilla69 #32705 üzenetére

    Mind a három amolyan "majdnem best buy" készülék volt annak idején az új árukat tekintve. Hogy most melyiket éri meg jobban megvenni, az értelemszerűen az adott hirdetés paramétereitől függ. A NAD egy kicsit felette van minőségben a másik kettőnek, de nagyjából egy kategóriába tartoznak, a tónusuk azért eléggé eltér.
    A Harmann hangja képviseli leginkább a "régi iskolát", van, aki számára már elavultnak minősíthető a hangja, ami azt jelenti, hogy viszonylag "sokat" és "nagyot" igyekszik mondani, nem biztos, hogy mindig az "igazat" mondja, tehát inkább a "pezsgő" zenei élmény létrehozására megy rá és egy kicsit kevésbé figyel a korrektségre (vagyis lehetne néha kicsit visszafogottabb, disztingváltabb), alkalomadtán színezett egy kicsit a hangja, de nem vészes.
    A Cambridge a leginkább "korrekt" hangú, azaz tisztább, kevéssé színezett, kicsit gépiesebb (helyenként enyhén rideg tud lenni), erőteljes-dinamikus, a legkönnyebben párosítható akármely hangdobozzal.
    A 314-es NAD megítélése nem annyira egyértelmű, mint például a maiak közül szinte vita nélkül elismert 316-osé, de népszerű, a hozzáállása a Harmann-éhoz áll közelebb, de "modernebb" felfogásban, egyúttal benne van a NAD-okra jellemző, kissé édesen színezett pezsgően eleven hangvétel, amit nagyon sokan szeretünk, és mindenképpen kellemes, de ezzel együtt hajlamosabb helyenként túlszínezetté, zavarosabbá is válni a hangképe.
    Én a NAD-ot helyezném az élre, el tudom képzelni, hogy blattida, ha hozzászól, inkább a Harman-t.

    Szerk.: Látom, közben más is hozzászólt, furcsállom az egyes "sorrendeket", hiszen Marantz úgy látom nem volt kérdés, ellentétben a Harman-nal - a jelek szerint blattida is ez kifogásolja (nebuló pedig beleugrott a nemlétező Marantzba :D ).

    [ Szerkesztve ]

  • trufa12

    addikt

    válasz magilla69 #32705 üzenetére

    de ahogy látom peticsak1van árulja
    szóval ha mind a 3 om tőle van
    lomizott cuccok kintről...

    személyesen vásárolnék tőle . ki próbálással mert 2 ezer cucca van

    meg vagy 3 társa minimum

    én 1szerre 3 dolgot vettem tőle :) annó

    mind más módon volt csomagolva

    volt ami a kutya szályából érkezett volt ami igényesen volt becsomagolva
    banános dobozba volt az 1ik

    mert eladó de ő leszarja a csomagolást feladást a társai intézik....

    postai úton semmiféle képen nem javaslom a tőle való vásárlást. :R

    amúgy igen csábító eladó . mert :D sok jónak tűnő cucca van
    és ráadás fullos karcmentesnek néznek ki a képeken...
    az sem kizárt 1 cuccból több is van neki a legjobbat fotózza aztán küldenek valamit....

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák