Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz nebulo5 #25194 üzenetére

    Főleg az utolsó három-négy bekezdését a hozzászólásodnak a magam részéről rendkívül köszönöm!

    Egyúttal kiváncsi lennék, hogy akik rendszeresen leidiótázzák azokat az embereket, akiknek akár több évtizedes tapasztalataik vannak a zenehallgatás terén, és leidiótázzák, ezoterikus, hit alapú hablatynak, placebónak titulálják azokat az információkat, amelyek a hifi-audiofil hobbiban és tudományban évtizedek óta axiómák, nos ezen idótázók, placebózók közül hányan hisznek valamiféle istenben, horoszkópban, szellemekben, túlvilágban, aurában és ilyesmikben?

    Egyúttal a mai napon rájöttem, hogy mivel a rendszerben az áram mást se csinál,mint 5cm-t előre megy és 5cm-tvissza (néha fordítva), valójában csak placebó áldozata vagyok, amikor azt hiszem, hogy a felvételi helyszín mikrofonjaitól a felvevő berendezéseken, a hanghordozógyártó üzemeken és a hifiberendezésemen át a hang el tud jutni a fülemig. Rájöhettem volna már régen, hogy ez lehetetlen, hiszen az egésznek nincs haladási iránya, hiszen csak 5cm előre, aztán 5cm vissza. És persze az áram se tud emiatt eljutni a lakásunkig az erőműtől, az is csak placebó, hogy azt hiszem, ég a szobámban a villany.

    (#25195 ) Warter: Körülbelül erre akartam utalni kicsit korábban, hogy zömében azok idiótáznak, akiknél a „hangrendszer” (számukra) legértékesebb része a számítógép és annak hangkártyája, és vakteszt tapasztalatikat tömörített zenés Foobar-ral szerzik..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák