Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Alpee #22616 üzenetére

    mekkora szoba,és mennyire van belakva?
    935 már azért elegendő mennyiségű méllyel bír. inkább a nadot gondolom túlburjánzónak.
    arcam meg sztem kettő között bír. ami arcamot hallottam,legalábbis ilyen volt.

    a kábel legyen az uccsó,amit veszel közéjük. előtte még a lényegről ,a forrásról kéne döntened. NE kábellel akard már az elején hangolni,ez nem mindig jön be.

    túl élénk alatt a sok magasat érted?hát nemtom, engem nem bánt ha sok a mély v magas,csak legyen jó.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Alpee #22616 üzenetére

    Ha 120ezer körül megkapnád az RS6-ot, akkor válaszd azt (majd egy kicsit fájdítsd azért a szívedet a rendkívül kifinomult hangú (és kinézetű) Sensys DC1 után). A felsorolt erősítő típusok bármelyikével egészen jól szólna az RS6, még 16nm-en is (persze nagyobb szobában és távolabb élő szomszédok esetén még jobban), de ezek közül az Arcam tudná legjobban "megszelidíteni". A Sensys ellenben az Arcammal szólna legkevésbé látványosan, de egy olyan párosítást napokig-hetekig hallgathatnál egyfolytában fáradtság nélkül. Az adott Rotel és NAD típusok valóban kicsit élénkebbek, mint az Arcam, de azért nem annyira élénkek, hogy akár az RS6-tal is túlzásokba esnének. Tehát ezek közül egyik párosítással sem fognál mellé (a JMLab Focal-ok már egy kicsit több gondolkodást kívánnának párosítás tekintetében, ha mégis találnál olyat, amit megvennél).

    A kábelezés természetesen rengeteget számít.

Új hozzászólás Aktív témák