Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muki94

    aktív tag

    válasz AMDFan #22150 üzenetére

    16m^2 kicsit kisebb, mint egy minimum 200 fős koncertterem.
    Ebben én is egyet értek, de szerintem Te is aláírod, hogy ott nem fogsz leülni középen, és hallgatózni :DD
    Egyébként mikor mondtam olyat, hogy trash metalon élek?
    Megemlítettem a listám végén, de akkor ennyi erővel az underground hip hopot is meg kellett volna, csak ugye az bármin úgy szól, ahogy az éppen jól esik.

    Őszintén, mint gondolsz erről a hangfalacskáról?
    Ma kerültek hozzám, csak az egyiket csomagoltam ki, és annyira nem hatott meg néhány részlet...(persze a hangszóró szett az rendben volt).
    Viszont meglepett, hogy kaptam mellé kábeleket.
    Dobozon "designed in hungary, made in china"... wow! és dán hangszórók? :DDD
    Műanyag doboz, fa matrica, az ív benne csak dizájn elem, SAL szintű banándugó hüvely, hátlapról leforduló adattábla matrica, elég butuska betűkkel, fölötte zöld " qc pass" matrica, a reflex cső durván sorjásan lett elvágva, bent a legolcsóbb hangszórókábellel vezetékelve a magas, tescos subban látott "gyapot".
    (Gondolom ezért is népszerű a HiVOX tuning)
    Ránézésre nem venném még, minőségben semmi különbség nincsen az auchanos "conan" hangfal és eközött.
    Kíváncsi leszek, miként fog muzsikálni a kicsike, de ahogy nézegettem, egy állványt is be kell újítanom.

    Esetleg tudsz praktikákat hozzá? elhelyezés például? a hátlapja faltól milyen messzire, stb

    [ Szerkesztve ]

  • Dorian

    félisten

    válasz AMDFan #22150 üzenetére

    Ez a metál kérdés érdekes. Concept6 tuning után ez az egy stílus, amiben gyengébb lett, nem is hallgattam ilyesmit. Aztán azóta történt ez-az, cserélgettem mindenféle kábeleket, és a dac-t, 1-2 hete újra beraktam valami zúzósat, és most már jól szól ez is.

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Új hozzászólás Aktív témák