Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz bkercso #20635 üzenetére

    Biztos. Nem mobil töltő, hanem a kábeles-hordozható telefon dokkoló-töltő egységéről van szó. A hangfalból hallatszik egy halk, közép-magas frekis ritmikus "prüntyögés" akkor is, ha a szobában teljesen máshol lévő dugaljra, de ugyanarra a kismegszakító körre kötöm a dokkolót.

    fero02:
    Pityu ismerősének egy DIY kábele. Nem éppen madzag, 10mm2-es lágyított réz, egyéb jellemzőjét nem ismerem. Tegnap napközben kaptam meg, így behoztam a munkahelyemre, a kollégák azon poénkodtak, hogy biztos ezért nem megy a Kisföldalatti :D
    Természetesen az aljzattól a készülékig cserélem. Talán mivel a tápkábel jelentősen hosszabb, mint a készülék belső kábele a toroidig, összességében annak a hatása jobban érvényesül, de ez csak találgatás. Tudom mit akarsz ebből kihozni, de még egyszer, és utoljára elmondom: Nem tudom elmagyarázni mitől lesz más, esetenként jobb a hang, de igazából ez mellékes. Azért vonjak meg magamtól egy elérhető jobb hangzást, mert nem tudom tudományosan bebizonyítani az okát? Szerintem az szűk látókörű, korlátolt hozzáállás lenne.
    Egyébként nem vontam le még végleges konzekvenciákat: szeretném, ha elmúlna az újdonság varázsa, és 1-2 nap múlva tesztelgetem- cserélgetem- hasonlítgatom majd.

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Új hozzászólás Aktív témák