Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KMT

    addikt

    válasz dudika10 #12850 üzenetére

    Igen, abban van valami. Ettől függetlenül nekem nem tűnt fel, amikor egy elég jó szubos rendszert hallottam. Pont ellenkezőleg, nagyon szépen belesimult a zenébe.

    Mondjuk auratech megfogalmazása érdekes. Az orgona felharmonikusait is levágja a váltó, hisz az a jelben van! A hangszóró torzításai viszont tényleg megjelennek vágás nélkül, mivel azok abban keletkeznek, mechanikailag. Erre valóban nem gondoltam. De ezek nem nagy értékek, jó esetben.

    "Lassan úgy állítod be a 3 utas hangfalakat mintha könnyebb lenne őket megépíteni mint a 2 utasokat."

    Sajnálom, hogy ez jött le. (Egyébként annyiban biztos könnyebb, hogy sokkal tágabb határok közt lehet variálni a keresztezési frekikkel, mind két út esetén, ahol sokszor határon vannak a hangszórók.)

    "Mivel ez általában nem így van szerinted mikor nagyobb az esélye hogy sz@r, 2 útnál vagy 3-nál? A hangszórók áráról és a dobozról nem is beszélve."

    Akkor most tisztázzuk, hogy egyszer sem azt firtattam, hogy a 3 utasok jobbak lehetnének-e a 2 utasoknál, vagy sem. Csupán az ár váltóval (vagy tervezési költséggel) való magyarázásával nem értettem egyet.
    Jó lenne, ha nem képzelnétek többet a dolgokba, mint amit leírok/unk.

    (#12846) schawo:
    Igen, nekem is feltűnt... A tegnapi már kezdett kiakasztani.

    Az árképzéses dologgal egyet értek. Talán ez a rész "gyanús", de ehhez nem értek : "a 3-utas hangfalak jobban eladhatók, könnyebben marketingelhetők".

    Ja, és amit írsz az egy gyártó termékei között lehet igaz elsősorban.

    (#12847) Ba cy lus:
    Nem tudom. Szerintem te a "délutáni" fiatalabb fickóra gondolsz.

Új hozzászólás Aktív témák