Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HELLAFLUSH

    őstag

    válasz Beretvás #124586 üzenetére

    Mennyit szánnál rá?
    Mert így tudunk ajánlani 40eFt-tól akár milliókig is. :D
    Ha játszik a használt is akkor érdemes még lecsapni az Ifi ZEN DAC V2-re is akár, én is azt használom pedig már voltak jóval drágább DAC-jaim. (Topping, Sabaj, Cambridge,SMSL)
    Előnye, hogy 3 féle firmware van rá, és mind a 3-nak kicsit más a hangja, így könnyen hozzá lehet illeszteni a saját rendszeredhez+nagy előnye, hogy USB-ről kapja a tápot így akár telefonról is használható de igény szerint köthető rá külső táp is, akkor nem meríti annyira az akkumulátoros forrás eszközt, legyen az bármi.
    Iphone-al is szoktam használni Camera adapterrel, így jóval kisebb a zaj mint egy PC-ről vagy notebookról, megépítési minősége véleményem szerint *-os 5-ös, kézbevételkor nem az olcsó kínai érzés jut eszembe róla. :)
    Amit még nem említettem, hogy van rajta szimmetrikus be és kimenet.
    A fejhallgató kimenetre pedig köthetsz akár egy planár fejhallgatót is, nekem a HE400SE-t bőven kiszolgálta a szimmetrikus kimenetén.
    Hátránya, hogy csak USB bemenet van rajta, Optikai/Coax az nincs sajnos.

  • fererencz89

    őstag

    válasz Beretvás #124586 üzenetére

    A technológia rohamosan fejlődik, nagy volt az előrelépés a 10 évvel ezelőttihez képest. Viszont, mi emberek nem fejlődünk, sőt, a hallásunk romlik, egyre több a környezetünkből érkező zaj. A korlátainkat nagyjából már elértük, vagy már bőven túl is léptük (nem csak) a DAC-okat tekintve.
    Vannak viszont olyan benyomásaim, hogy pl a munkahelyi DELL gépembe bedugom a DT770 Pro 80-as fejest, és a legalja hiányzik. Vakteszten viszont lehet, hogy elvéreznék alaplapi kontra dedikált DAC vakteszten, ha vonalszinten hajtanak egy klasszikus erősítő + hangfalpár rendszert.
    Ott hagytam fel a dologgal, amikor a legolcsóbb streamer és a dedikált DAC-amp-om hangját hallgattam össze, ugyan az a forrás, ugyan az a rendszer, viszont a hangerőt pontosan összehoztam, csak az integrált erősítő bemenetei között kellett váltogatnom.
    Hát, talán nem vagyok méltó, de lényegi különbséget nem tudtam tenni. Persze, ha akartam volna, tudtam volna ;) ;]

    Ami viszont fontos szempont, hogy mennyi zajt visz át a PC-ből!!

    [ Szerkesztve ]

    Nem szotkam hibázni.

  • ktommy91

    addikt

    válasz Beretvás #124586 üzenetére

    Biztos nem játszik a shenzhenaudio?
    "Europe (Tax & Duty Paid)
    France, Germany, United Kingdom, Italy, Spain, Austria, Netherlands, Hungary, Portugal, Poland, Belgium, Czechia, Denmark, Greece, Ireland, Luxembourg, Slovakia, Sweden, Bulgaria, Finland, Slovenia, Latvia, Malta, Norway, Croatia, Estonia, Bulgaria, Romania, Lithuania, Russia, etc"

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Nincs kerítés.

Új hozzászólás Aktív témák