Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BIGi75

    senior tag

    válasz python1 #119597 üzenetére

    Nekem Spoti family van jó pár éve. Tidal HIFI Plus-ra sztem az utóbbi években 5-6x fizettem elő, majd mondtam le (most éppen van). Minden alkalommal, mikor változott a rendszerem adtam neki egy esélyt, de nem győzött meg, hogy jobb hangban és az app része (távirányítás, egyik eszközről a másik kezelésének hiánya) is sokkal jobb sztem a spotifynak. Talán mintha simább, finomabb lenne a hangja a Tidal-nak, a spotify olykor karcosabbnak, de ezzel együtt dinamikusabbnak tűnik nekem. Ezeket az érzéseket hozza elő belőlem a placebó, mert a vaktesztet 50 % hogy elbukom :D

  • python1

    veterán

    válasz python1 #119597 üzenetére

    Érdekes, 1 bizonyos zenénél kihallom mindíg a tömörített változatot, de ha egyszerre több zenét hallgatok, gyorsan, egymás után, már jóval nehezebb, hogy miért?
    Kiválasztok egy bizonyos zenét néhányszor meghallgatom, és egy bizonyos hangot, vagy hangszer hangjára összpontosítok, mivel eléggé sokáig edzettem az agyamat természetes zenével, vagyis hangszeren játszottam, így ismerem jól ezek hangzásait.
    Viszont a kábelek nem tesznek nálam hozzá semmit érdekes módon, viszont az utolsó láncszem a hangsugárzó, az igen, vagyis még nem hallottunk a párommal igazán nekünk tetsző hangot. Csak megjegyzés ként írom, hogy a mostani párom volt férje zenész volt sokáig, tehát neki is van némi rálátása a dolgokra.
    lezso6
    Igen, egy programozó haverral játszadoztunk ezzel, már majdnem hülyét kapott, hogy mindig eltaláltam, aztán megmutattam a részletet, hogy hol lóg ki a ló lába, azonnal kihallotta ő is.
    Olyan ez mint a tanulás, érdemes kipróbálni, lehet ti is meglepődnétek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák