Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    Rehgar healer

    Annyira megtetszett tegnap Rehgar, hogy összedobtam hozzá egy kis guide-ot. A fenti build erősen heal orientált, ha kevés a dps és/vagy van másik healer is a csapatban, akkor lehet rajta változtatni.

    Rehgar leginkább egy tank vagy melee assassin mellet tud jó lenni, és a team szituációkban is erős.

    Az első két talent szerintem egyértelmű, lvl7-20 között lehet elmenni dps irányba, ha nem kell sok heal.

    Level 1: Healing Totem, azaz ingyen 30% heal 10 sec alatt. Ez a talent teljesen jó a játék minden szakaszában, hiszen eleinte nincs akkora burst, hogy ez + a Chain Heal ne tartsa életben a társakat, és a későbbi team harcokban is segít kiegészíteni a többi healt. A Spiritwalker's Grace is jónak tűnik, de a Level 4-es talent miatt nincs rá szükség.

    Level 4: Feral Heart - 100%-kal növeli a regent, ezzel szinte alig kell majd HS-t nyomni, és a harcok alatt is néhány másodpercre átváltva segít az oom szituációkban.

    Level 7: Earth Shield - egy újabb "heal", segít a burst dmg megfogásában.(DPS-re talentolva megfontolható a Searing Attacks.)

    Level 10: itt válik el, hogy heal vagy dps support a fontosabb. Utóbbi főleg akkor jó, ha sok olyan hős van a csapatban, akinek jól jön az attack speed (azaz főleg nem spellekkel operálnak). Az Ancestral Healing egy kis késleltetéssel általában fullra healel bárkit.

    Level 13: A Spell Shield kivételével bármelyik talent jó, a Stormcaller és Feral Lunge a dps-t erősíti, a Ligthning Totem az aoe szituációkra jó, míg a Healing Surge a healt növeli még tovább.

    Level 16: A leghaszontalabb tier, egyik talent sem igazán jó. A Lightning Bond-ot akkor választom innen, ha előtte a Stormcallert is talentoltam. Az Earthgrasp Totem egy mini cc, segít az üldözötteket befogni (Wolf -> Totem). A BfB akkor jó, ha full dps-re mentünk, a Berserk szerintem felejtős.

    Level 20: FotS szerintem felejtős, a Gladiator War Shout megfontolható, hiszen egy kiélezett meccsen akár védekezésben, akár támadásban tud sokat segíteni. A 2 fő választás a Storm Shield, amit akkor választok, ha Level 10-en a Bloodlust mellett döntöttem, de úgy érzem, hogy kell egy kis plusz heal, a Farseer's Blessing pedig a team fightokban tudja akár az egész csapatot felgyógyítani.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák