Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • supercow

    őstag

    válasz bandigno #415 üzenetére

    Hááát... nem sok jó hírem van :(

    - Az explorerben relayed állapotot mutat, pedig nyitva van a port, többször ellenőriztem.

    - A második minert próbálom szinkronizálni (családtaghoz kerül majd aki port forwardról is azt hiszi feketemágia), na ez már nem megy olyan simán, nem tudom mi baja. Tölt valamit de nem tudom mit és mikor lesz kész. Ehhez nem tudok már portot nyitni se, szóval teljes homály a belső viselkedése.

    - A hivatalos API adatait használja az app és az explorer is. Az meg valamiért nem frissült több mint 24 órája, vagyis ott relayed vagyok. Emiatt az appban nem tudok semmit csinálni (pl discovery módot indítani) mert folyton a "relayed" állapotra panaszkodik.

    - bevétel: reward semmi, beacon semmi, witness semmi, data packet semmi

    Sokan panaszkodnak redditen, discord szerveren hogy el van b*szva a legújabb szoftver (is) és sokaknak leállt mindenféle tevékenység, kisimult az EKG :DDD

    Tudom hogy még gyerekcipőben van az egész hálózat és a kezdeti aranyláznak vége, nem ebből megyek nyugdíjba, bla bla de azért ennyi befektetés után majd örülnék egy kis passzív kriptó bevételnek...

    Nincs más hátra, mint előre, várok és figyelem a híreket.

    In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

Új hozzászólás Aktív témák