Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F1DO

    senior tag

    válasz Tangerine #164 üzenetére

    Óóóóó Báázz.... Hát csak mindenáron kiakarnak cseszni a kispénzű polgárokkal???
    Valami módon csak meglehet már oldani az alu hegesztését.... Különben ahány embert kérdezek annyi félét mond. Van aki aztmondja, hogy pálcás hegesztővel is meglehet oldani, csak jófajta pálcát kell hozzá választani. Van aki aztmondja, hogy lánggal is lehet, csak elő kell kezelni az alut hozzá, megfelelő kencékkel.. Amit meg én kérdezek még, hogy mi van ha MIG-es CO-s gépre argongázt kötök védőgáznak? Úgy sem lehet alut hegálni vele?

    Amúgy tegnap felhívtam a fószert és több darabot is betud szállítani, így közkinccsé teszem az amúgy nyilvános hirdetési felületen közzétett telszámát: 06-20-388-3837
    ami a kellemetlen az egészben, hogy 66e NETTO a gép ára, azaz brutto 88e Ft! De (sajnos) még így is a legolcsóbb MIG-es gép amit kapni lehet boltban, újonnan, 1 év garival.. Az viszont nagyon pozítív - mint ahogy már említettem - hogy minden jár a géphez, tehát egy kesztyű meg egy pajzs kell hozzá és már lehet is heggeszteni, plusz a fazon bemutatja a gépet, vagy akár ki is lehet próbálni. Szóval nincs más választás ha valaki új és olcsó MIG gépet akar. Honlapon különben itt található róla leírás:
    Bővebben: link

    Az adatai között van egy 16 A meg 21 A -es jelzés, ez azt jelenti hogy ennyi a min/max áramfelvétele? (Ez azért lenne érdekes, mert a villanyórám asszem valami 10-25 A-es, tehát épphogy elbírná nem?)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák