Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, remélem sikerül egy kis tudást itt összeszednem :D Ahogy elnézem itt a hozzászólásokat tele van vérprofikkal a fórum :DDD
    Még sajna eléggé alacsony szinten járok, sosem voltam magasabban mint lvl17, de ha már elérem a 18 v 19 et akkor azonnal vissza kell mennem 20ra és minden csillagot elbukni :W Jellemző az arénára is meg a sima játékra, hogy van hogy egyszerűen lapot nem tudok kijátszani (lehet épp azért mert az 5. körig nem kapok olyat ami 5 mananal kevesebb és addigra már 10hpm se nagyon van...)

    Nézegettem itt a mana addictot is meg pár másik oldalt amiket irtatok deckeket összerakni stb, de nekem azok réginek tűnnek. Én eddig az Icy-veins oldalról szedtem a deckeket, meg az arénához, hogy melyik classhoz mit húzzak mi a jó. Azt ti mennyire találjátok jónak, vagy inkább felejtsem el?
    Tulajdonképp szeretnék pár tanácsot, hogyan induljak el milyen deckeket építsek, mikkel tudok magasabb rangot elérni? A helyzet az, hogy nem nagyon akarok rákölteni pénzt, napi küldikből, arénákból, gyűjtök dustot meg coint, abból viszem a naxramast. Már amennyire tudom, mert oda is sok lapot craftolni kell, hogy átvigyem a bossokat...

    Úgyhogy most küldizek, hogy toljam az arénát és legyen dust craftolni :D Csak érdekelne, hogy szerintetek honnan, vagy mi alapján érdemes aréna paklikat összerakni? Eddig 8 win volt a legtöbb. de mostanában ha 1-2t nyerek már nagyon örülök. Vagy hol érdemes basic paklikat összerakni? Vagy ne is ranénázzak, hanem inkább vegyek paklikat és nyissak hátha ott jobba lapokat kapok, vagy értelemsebben el tudom költeni a pénzt? Vagy maradjak annál amit eddig csináltam? Mit éri meg jobban?

    Volt hogy disenchantoltam arany lapokat, hogy legyen mana, amúgy az arany lapok mennyire érnek többet? csak hogy soulbound meg hogy animált és ennyi?

    Nagyon köszönök minden építő jellegű tanácsot és hozzászólást, és elnézést ha nagyon noob dolgokat kérdeztem :R

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz whitezo88 #27454 üzenetére

    bocsi a noob kérdésért, de ide már regeltem de a helyzet az h nem látok itt semmit...? :F
    csak statok vannak de mind üresek, valami arenamastery oldlat is magyarázott, oda is regeltem de az is üres volt... :F
    Hogy tudom ide beimportálni az eddigi statjaimat?
    Vagy ez úgy működik, hogy ha indítom a játékot és akkor ott mondja meg h az adott 3 lapból mi lenne a legjobb? Eddig én ez alapján kerestem rá a lapokra amikor indítottam az arénát, hogy mi mi lenne a jó: [link]

    Vagy indítok itt egy arénát és akkor beadom a lapokat és ő megmondja h mi a jó?

    F-ECT$
    neked is köszönöm a hsz-t :R
    gondoltam én is, hogy sokáig fog tartani, de most arra nincs nagyon pénzem (vagyis lenne ha akarnám, csak nem akarom rááldozni) hogy 62 ojróért megvegyek 60 pakkot...
    vagy érdemes inkább aréna meg naxramas helyett 100 coinért pakkot venni?
    a jó deckekért meg főleg craftolni kellene dustért lapokat nem?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz DjDanee87 #27466 üzenetére

    jaja, már rájöttem, úgy van ahogy mondod, most épp az általa összeállított deckkel arénázok, első win megvolt :)

    Eddig is ezt csináltam az oldalon amit fentebb belinkeltem :D nem para, de jó legalább h tudok viszonyítani :DDD

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz F-ECT$ #27472 üzenetére

    köszi a tanácsot :R

    Mint mondottam volt nagyon pénzt nem adok érte, főleg nem annyit mint amennyit itt ti leírtatok, egy 60as pakk is 62 EUR. Az meg kb egy 20-as, jobb dologra is el tudom költeni azt a lét, nem beszélve arról ,hogy lehet az én hibám meg a rossz berögződésem de pénzt nem akarok adni játékért (egyszer vettem meg a hont, meg most gondolkozom live előfizetésen...)
    Szóval maradok a lassú módszernél. Próbálom a napi küldiket tolni ahogy lehet, basic pakkokkal. Igaz h így sose mozdulok el lvl20ról de ez van.
    Naxxramast elkezdtem csinálni meg vásárolgatni a gyűjtött coinnal, csak az a baj, hogy amikor nézem a bossok legyőzését nagyon sok kártyát kell oda is craftolni, azokra meg elment egy csomo dust. Most nincs nem tudok craftolni nem tudom tovább vinni naxxramast.
    Most éppen 4 win sikerült, első 3 alázás volt, a második 3ban meg inkább engem alázott az rng meg az ellen...
    annyi coin meg sajna a világon nincs, hogy az aréna mellett én még pakkokra is költsek :D
    majd igy valahogy szépen lassacskán tudok valami pakkokat építeni, de ahogy néztem 5-6-7-8K dust is kellhet egy faxa pakk összerakásához :Y

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz salaam #27494 üzenetére

    normal bossokat basic deckel is kinyirom, a heroic naxxramasra craftolgatok. de nézelődtem oda is basic decket, de azt írják,hogy nagyon szerencse függő :D

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Mister_X #28955 üzenetére

    engem tegnap a coldlight oracle-vel szop@tott le egy rugó, mivel természetesen nem kaptam 5 mana alatti kártyát az 5. körig, a végére neki még maradt 6 nekem meg már csak a fatigue... tulajdonképp nagyon nem is tudtak fogyni a lapjaim csak égtek el... ő meg mindig visszarakta a kezébe valamint még 3at belekevert a pakliba és húzta elő őket...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Most azon gondolkozok, hogy vajon mi történhetett? Nekem lett csak nehezebb a játék? Én vagyok aki alig tud nyerni? Én vagyok egyedül béna szar? Eddig nem igazán találkoztam olyan ellenféllel aki ne húzott volna elő legalább 1-2 legendary kártyát, sőt már egyre több olyan van amiket még nem is láttam. Csak a normál pakkokkal nyomulok ,mert nem vagyok hajlandó milliókat kifizetni. Nézegettem icy veins mellett a trump gyerek pakkjait is, nem sokban különböznek, de azzal is csak azért nyertem 5-2X mert az egyik afkolt a másik meg kapásból kilépett... Egyébként minden esetben szarrá vertek, úgy hogy már az elejétől láttam, hogy esélyem sincs nyerni. A napi küldiket is szenvedés árán tudom csak letolni, hogy nyerjek egyáltalán bármivel is...

    (amúgy szedem le a telóra a játékot, remélem jó lesz...)

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    8 win az arénában priesttel juhééééj :DDD :))
    és még a pakk is eléggé jól adta :)
    na gyorsan tolok még egyet, lehet találgatni mennyit érek el :) (megint priest mert megtetszett, de lehet h csak holnap fejezem be)

    ha hc-naxon megverem KT-t akkor mit kapok, már csak az hiányzik, néztem basic deckeket de eddig hiába próbálkoztam semmi nem jött be :( nem nagyon van dustom kraftolgatni...

    meg majd szépen farmolok coint a blackrock kinyitására. megéri már azon játszani? basic deckel meg lehet csinálni?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Cseri0058 #30255 üzenetére

    Üdv Cseri!

    Én is kezdőnek tartom magam habár már jópár játék van a hátam mögött, de ha rám hallgatsz akkor a következőt csinálod:

    Mindenből megszerzed a basic pakkot, amit linkeltél icy-veins oldalt jónak találom, én is ott kezdtem a basic pakkokat építgetni, általában tudok velük nyerni is, habár mostanában amióta az új kieg van egyre nehezebb, már majdnem mindenki tele van legendary kártyákkal.

    A kérdés, hogy lóvét akarsz-e beleölni? Ha igen akkor nyomás tölts fel egy rakás ojrót (néhány százat), vegyél több száz pakkot, azok ellátnak mindenféle kártyákkal jó esetben, persze duplikálódnak is ami nem baj mert lebontod a fölöst és lesz dustod amiből tudsz majd kraftolni olyan lapokat amiket akarsz és építeni olyan decket amit akarsz.

    Amennyiben nem akarsz lóvét beleölni akkor hosszú és fáradságos lesz az út odáig mire lesz egy értelmes decked.
    Ebben az esetben el kell érned minden kaszttal a 10es szinted (asszem itt van meg minden?? :F), hogy basic decket összerakd és tudj solozni napi küldiket letolni.
    Ha megvannak a basic deckjeid akkor gyűjtögeted a pénzt és végigcsinálod a Naxxramast és az újonnan nyilt Blackrockot. Innen is kapsz új lapokat. A heroic modot pedig basic deckekkel is le lehet tolni. Nekem is sikerült.
    Miután ezekkel megvagy kb el is kezdhetsz arénázni, de addig nem javaslom, valahol ki is számolták, hogy talán 4 gyözelem fölött +os az aréna. De oda is megvannak h mikkel érdemes milyen hőssel lenni.
    Úgy nagyjából ennyi, de akik nagymenők javítsanak ki ha tévedek :)

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Cseri0058 #30329 üzenetére

    Akkor a lényeg ennyi, csináld a solot, 700 coin/wing az akár mint ahogy itt írták 10-11 nap alatt megvan. Heroicot ha akarod letolod basic deckel ha nem akkor nem gáz, úgyis csak hátlapot ad (ezt sokáig én sem tudtam :F)
    Csináld meg több hősnek is a basic decket, mert nem csak a magera vannak küldik hanem a többire is, vagy te mindig rerolloztad a napi questeket h maget adjon mindig? :D
    Ja és az ellenfeleket meg a rangodhoz adja, ha te vagy ranked 20 akkor 20ast fog szintén adni esetleg eggyel nagyobbat v kisebbet random (de javítsatok ki ha tévedek)
    az arénát meg egyelőre hanyagoljad, oda is kell szerencse meg tapasztalat, meg hogy jó decket rakj össze, erre ott van pl a heartharena, de inkább azt majd később :U

    (#30326) ZS3NI
    én letoltam a heroicot naxot is basic deckel, igaz nem mindig sikerült elsőre, de azért meg lehet csinálni a vége felé már rohadt nehéz, de nem lehetetlen (KT-t csak egyszer tudtam megverni) igaz volt amit vagy 10X próbáltam meg vagy többször de jó kis kihívás volt a szerencsén műlik h milyen lapokat kapok :D

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    és arra mennyi esély volt hogy a soul fire mindig KT-t kapja ki a kezemből? eddig 10-1 alkalommal kapott ki mást helyette...
    másrészt meg amikor 8 hp marad a hősömnek és lenn van 5-6 minionom akkor természetesen a hőst csapja pofán a kör végén 8 dmg-vel :W

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Klemice #31433 üzenetére

    nekem eddig csak basic deckek voltak amiket a netről szedegettem innen onnan, aztán kevergettem pket, így került bele, btw azt sem tudtam h nerfelve lett, amióta én játszok mindig 1 mana volt
    mostmár kivettem természetesen,és másfjata felálláson gondolkozom kicsit, próbáltam zoolockot kirakni, hiányzik belőle pár kártya de így is lvl 13 vagyok ahova még életembe se jutottam el :D :C nagyon örvendetes
    valamint van még egy fél face hunterem is, innen hiányzik szintén pár lap de elég jónak tűnt
    most próbálok gyúrni a goldra h BRM meglegyen és majd az onnan kapott kártyákat is beépítgetem a paklikba :))

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Üdv emberek!

    Kaptam egy watch and learn q-t. Tudnék most valakit nézni? Ha igen akkor hogy is működik ez? mert eddig mindig ezeket rerolloztam.... :F

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz DaveNo1 #32467 üzenetére

    jaja, már látom én is, de sajna csak utána találtam rá erre a fórumra.

    Ezért keresek most per pill valakit akit tudok nézni, most én is játszok, ha akarja valaki akkor nézhet.

    Valaki tud segíteni ebben?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Redcaster #32469 üzenetére

    felvettelek :) kösz :C

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Üdv emberek!

    Játszik most valaki? tudok nézni valakit a küldihez? :R előre is köszönöm :)

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Redcaster #32814 üzenetére

    azt láttam az előbb is de nem tudom mivan nem tudtalak nézni, nem volt ott a szem... rád is írtam..
    na majd mindjárt befejezem és megnézem megint

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Játszik most valaki? Tudok nézni valakit? :) :U

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    most akkor jól vágom le, hogy ez a biszem-baszom The Grand Tournament semmi másra nem jó csak pénzcsalásra?

    ugyanis nagyban üdvözölt h megindult a The Grand Tournament, de nem láttam sehol semmi uj szárnyat meg küldit amin játszani lehetne, amint meg olvasgatok visszafelé mindenki 100ával veszi a pakkokat és nyit mint állat. :F

    jönnek ki akkor majd az uj konfigurációk? értem én ezalatt ,hogy akár zoolock mechmage patron warrior, ilyeneket átvariálnak, és új felállásokat hoznak létre, aztán ütősebbek lesznek mint az eddigiek, és mindenki azok után fog hajtani ,hogy kinyissa vagy craftolja az op lapokat?

    mivel én nem vagyok erre hajlandó pénzt költeni, a brm minden szárnyát normálban végigtoltam, valamint a heroicból maradt még az utolsó szárny, mostmár csak arénázgatok meg küldizgetek, vagy inkább arénázás helyett többet ér ha 100 coinokból nyitogatok új pakkokat? :F

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz F-ECT$ #37366 üzenetére

    köszönöm a válaszokat :R

    hirtelen felindulásból nyitottam 3 pakkot amiben volt 2db epic és 5 db rare kártya.

    brm és naxx megvan, csak pár heroic boss kell, de majd ha kedvem lesz akkor megcsinálom
    arénában meg változó, sok függ attól, hogy milyen lapokat kapok amiből épitkezek, és hogy mik jönnek, milyen szerencsém van, van hogy 2-3 meccset úgy elvesztek, hogy köpni-nyelni sem tudok és semmit nem tudok kezdeni a kiosztott lapjaimmal. van hogy 1-2 win és totál loss, da olyan is akad amikor 6-7 win is megvan. ez változó, de átlagban talán megvan a 4.
    Most kezdtem el a heratharena oldalán vezetni is a meccseimet, mikor ki ellen nyertem vesztettem, ott legalább majd látom a statokat :D (legalább is amikor nem felejtem el :DDD ) és segit is összerakni nagyjából elég jól :)

    ezt a pénzköltés témát korábban is beszéltem itt a fórumon, többen vannak akik nem akarnak rá költeni, én sem, és tudom és elfogadom ezzel azt, hogy mások akik velem ellentétbe költenek rá, erősebb paklikat szednek össze és simán lenyomnak. Ez van, majd észben tartom, viszont többekkel is találkoztam, akiket anno még a basic paklimmal is szarrá vertem hiába hozott ellenem sokkal jobb paklit.

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz fogtunder #38021 üzenetére

    tudja valaki esetleg, hogy mi alapján lett letiltva 2 deckem is? :F

    tegnap csinálgattam deckeket, nézegettem különböző oldalakat, és a meglévő lapok alapján rakosgattam össze párat.
    MA pedig beléptem és a Zoolock és mechmage deckemen nagy piros X van WTF??? :F

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz JNashville #38025 üzenetére

    disenchantoltam párat amikből több is volt. de amikor belenéztem mindben 30 lap volt, nem érdekes, kitörlöm és újra megcsinálom

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Üdv mindenki!

    Néhány tanácsot szeretnék kérni.

    Már elég régóta játszom, gyűjtögetem a goldot, dustot, mászom a laddert, arénázom több kevesebb sikerrel. Most 13-14es szint körül ragadtam és most látom azt h inkább hátra mint előre tudok haladni.
    Több decket is kipróbáltam, kártyákat kraftolgattam. Mint pl zoolock, facehunter, patron warrior (talán ezekkel megy a legjobban) van még aggro pala, mechrugó mech saman, midrange hunter is.
    A legnagyobb hiányosságom, hogy az OP kártyákat (mint pl malganis, tirion fortring, antonidas, ragnaros firelord, ysera, justicar,grommish hellsream, dr boom... stb ) nem kraftoltam le, nem volt rá elég dustom eddig, megpróbáltam nélkülük játszani inkább kevesebb mint több sikerrel, és ahogy egyre feljebb jutok, egyre több ilyen kártyával találom szemben magam amikkel egyszerűen nem tudok mit kezdeni egyszerűen szopóágon vagyok.
    A kérdésem az, hogy ti imilyen deckekkel toljátok mostanában, mi a menő, mik a legjobbak ahhoz, hogy legend szintet elérjem?

    Vagy csak elég lenne ha a icyvains és társai oldalakon található deckeket simán lekraftolom pontosan ugyanugy és nem cserélem ki benne a legend lapokat? (pl arra ami van, KT, tarzan stb)

    Vagy inkább bontsam le dustnak az arany lapjaimat és csináljak belőlük az aktuális deckemhez illő OP kártyát, hogy az legalább teljes legyen? (pl zoo locknak malganis, warriornak grommish?)

    Sikerült egy aviana legend lapot kihuznom druidhoz, lehet valami értelmes decket épiteni köré? Én keresgéltem kicsit, de csak olyanokat találtam amikben még másik 3 legend volt legalább...

    Előre is köszönöm az épitő jellegű hozzászólásokat és tanácsokat :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Sziasztok,

    mikor jön ki új extension v adventure? csak azért kérdem h mennyire tartalékoljam be a coint? most van 1300. vagy inkább arénázgassak vagy költsem el pakkokra? mit lenne érdemes?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Valaki tudja egyébként h mivan mostanában ezzel a játékkal?

    Engem rohadtul kezd felb@szni agyilag, hihetlen okádásmocskos dolgok történnek folyamatosan, akkor szerencsétlen vagyok hogy már laptopot ha az enyém lenne már 343262134213X földhöz b@sztam volna mert nem hiszem el ami itt történik hetek óta, feljövök játszani, de inkább csak szopni megyek mint játszani, de mindennel minden ellen. Még sokszor olyan deckkel ellen is h mengézem eddig kb90% csak basic lapokat játszott ki és már egyszer csak nekem van 5hp neki 28, de miért??? Minden mecccsen?? Teljesen mindegy mivel vagyok már összerakosgattam a netről különböző pakkokat, mármint amennyire tudtam meg persze sok nagy legend lap hiányzik de megpróbálgattam helyettesitgetni. Csináltam már face huntert, mid beast huntert, cheap tempo maget, mech maget és hetek óta csak szopok, mindennel mindenki ellen... Mikor lesz ennek vége??? Ekkora lámageci vagyok h ne tudjak játszani?? Vagy ilyen hülye vagyok? Vagy mindenki ilyen pro rajtam kivül? vagy nincs normális deckem? Vagy mindig ekkora szerencsétlen balf@sz vagyok használható lapokat sosem kapok amikkel játsszak vk ellen, vagy pont én ellenem van meg pont a kézben minden lap az ellenfélnek? Egyszerűen nem értem... Kezdtem gyűjtögetni coinokat az uj kiegre, hogy majd bevásárolok, de már az jár inkább a fejemben, hogy letörlöm a g3cibe az egész rohadt szar játékot mert elegem van.

    Valami tanácsot szeretnék kérni, tőletek, hogy mi tévő legyek? Nem nagyon akarok pénzt költeni, a játékra, szerencsére eddig arénázásokból vásárlásokból estek jó lapok amikből tudtam kraftolgatni ezt-azt. Van vagy 5K coinom, amit a következő kiegre szeretnék majd költeni, csak a kérdés, hogy majd megéri -e egyből az elején pakkokra elbaszni a coinokat?
    De ez csak most csak másodlagos kérdés, az elsődleges, hogy milyen pakkokat használjak? és attól kicsivel több segitséget szeretnék hogy pl, aggro pakkot, mert nézegetek aggro pakkokat, persze jópár lap nincs meg belőle, de még a helyettesitője sem, ilyenkor gondolom ugyis kuka az egész? Vagy költsem el minden pénzt gvg v tgt v alap pakkokra, hátha lesz vmi ami esik? vagy a sok szarból lekraftolhatok valami jót?
    feltöltöm nektek, hogy én miket használok most, erre kérnék valami véleményeztést, javitást, hogy mi kell v mi nem kell bele?

    És előre is köszönök minden épitő jellegű hozzászólást :R

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    esetleg tudok most nézni valakit játék közben...? Küldihez... :U
    már megint fogynak az aktiv emberek, aki van az wowzik D3zik meg afkzik :U
    THX

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz whitezo88 #47546 üzenetére

    Szia,

    nagyon köszönöm a hozzászólást :R

    nos,

    Mage: átalakitom ahogy mondtad, már ez is a 3. verzió amit néztem a neten :D ehhez megvan mindenem

    Warlock: elmondásod alapján ez kuka. 1 argus van, voidcaller van 2 is (ez is sokadik verzió, ezelőtt 2 volt benne) nincs malganis se seagiant se molten giant (ilyet is több lock deckben használtam már ellenem) se gormok, tehát akkor ragnarost amúgy alapból is inkább felejtsem el?

    hunter: ternészetesen ez is legalább a 4. verziós, tigris, scarabok nem voltak, jugglerek igen, meg shredderek úgy gondoltam hogy összhangban vannak inkább a ram wanglerrel jó lehet, de még soxor igy is tiszta ideg vagyok ,hogy ha a kezembe kerül sosincs vagy nem marad egyetlen beast sem, vagy azt is kidobjam?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz JNashville #47548 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek, a további hozzászólásokat is, megpróbálok egyszerre válaszolni :R

    JNashville, tPedro_, giorgio, saen, F-ECT$ :R

    már több mint egy éve "játszom" valamennyire sikerült összekraftolgatni pár lapot, meg nézegetni h mi hol merre, csak sajna túl sok időm sosem volt rá. Átlagban 15ös rank körül szoktam zárni hónap végén, pár hete levittem 12-re, de azóta csak szopóágon vagyok és már 17nél tartok. Szeretném a legend-et is elérni, holott lehet hogy sem a tudásom sem egyik pakkom sem áll ott hogy ezt megtegyem, de lehetőleg szeretnék mindig egy kicsivel közelebb végezni a legendhez, ha a most javitott pakkokkal akár jelenleg 10-15 között tudnék végezni akkor nagyon örülnék (de természetesen minél jobb helyen végzek annál jobb) Nem tartom magam hülyének, nagyjából átlátom h mi hol merre meddig hogyan, tisztában is vagyok az összefüggésekkel is. De sajna van h én is elbaszom, tudom vannak hibáim mint pl:nem figyelek, missclickelek, sokat várok h a megfelelő kombókat ki tudjam játszani, de az is lehet h nem jól akarom azt sem alkalmazni. De simán azt is elfogadom, ha azt mondjátok hogy ezekkel a pakkokkal 10 ranknál jobb sosem leszek, mert hiányoznak alap lapok mint leeroy, malganit, seagiant stb... (mondjuk pl justicarral is szarrászopattak már nem egyszer...)
    Ebben az esetben, tanácsokat kérnék, hogy az aktuális pakkokból/lapokból csak ezt lehet akkor ezt, és nézzük meg tovább, h akkor azösszegyűjtütt coinokat elköltöm mondjuk az uj kiegnél, az akár jó is lehet nem?

    A változtatásokat természetesen megcsinálom a Mage -nél, és hunternél is csak akkor ez a ram wanglerrel igy mi legyen? maradjon vagy ahelyett is valamit? A warlockot valószinű kukázom, nincsenek meg azok lapok amiket irtatok sajnos :(

    és még egyszer köszönöm mindenkinek még egyszer, ha esetleg van még valami tippetek tanácsotok akkor ne tartsátok magatokban :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz F-ECT$ #47557 üzenetére

    köszönöm neked is és mindenkinek, próbálom hasznosítani :DDD :R

    szóval akkor, innen még dobjam ki a flame cannont v loethebet és helyette shredder v water elemental? esetleg vmi helyett taunt még v argus? belcher? vagy vissza ragnarost?
    counter spellem nincs :( ice block, ice barrier, duplicate, vaporize van...

    akkor még gyűjtögetem a coinokat, és megnézzük, hogy ha kijön az új patch meg kieg akkor mi lesz illetve mit érdemes csinálni, mindenesetre itt biztos fogjátok tudni h érdemes lesz e majd bevásárolni a pakkokból

    és akkor azt mondjátok, csak mage? semmi más, lockot azt igy skippelem a leirtak alapján, hunter is gyenge meg gusztustalan? :D akkor skip, habár még örülnék ha ez a mid beast hunter valamennyire működne :D paladint skippelem, mert a tikos lenne a legjobb, de nekem nincsenek nagyon titkaim :D meg a paci se ami kipakolja :D dragon priesteket látok még de ahhoz is sajna kevés a sárkányom, shamant még meggondolnám de ahogy néztem a dekkeket ott is eléggé hiányos vagyok lapok terén, rugót meg már alig látok, (mondjuk még ilyen mech rugo/ mech shaman mennyire lehetnek jok?) warriorból is jó lenne ha nem nerfelték volna warsong commandert igy dobhattam ki a patron warrioromat is mert sajna se garrosh se justicar, ezekkel még talán jó is lenne...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz fogtunder #47564 üzenetére

    nem kötelező 3 secret, effigy ki- ragnaros be, counetrspell nincs, dust nincs, sikerült lecraftolnom egy argust.
    casino mage, ez tetszik :D amúgy is szerencsejátékos vagy, akkor majd ezentúl igy állok neki a paklinak :D

    zoolock: sea giant mindenképp kell? mert jelenleg nemtudom lecraftolni, helyette valami? vagy akkor inkább skip az egész? megnézek pár zoolockot aztán kirakom mire gondoltam (egyébként majdnem mindben van flame imp de a ti tanácsotokra kihagyom)

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz fogtunder #47573 üzenetére

    thx, akkor majd még egy hónap mulva

    addig is ebbe a deckbe loathebet, ragnarost valami más egyebet épitsek be? cseréljek ki?

    hunter teljesen autoskip, vagy kis modositással a fent emlitett beast hunter használható?

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz #75376384 #47607 üzenetére

    egyelőre itt azt mondták h inkább tegyek voidcallert, malganis meg... szegény emberek vagyunk... ilyenre nem telik... akkor inkább mit javasolnál? :U

    U.I.:btw mi az a rák pakli? :F
    face hunterem is volt, de abba is beletört a fogam párszor sajna... de én a mid beast huntert mondtam előbb.. habár ha van jó pakli 5let face hunterre akkor elfgoadom azt is :C
    a szaros druid treantjairólmeg savaga roarrol meg inkább ne is beszéljünk mert az 10-8 OTK....

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz fogtunder #47618 üzenetére

    okkay, thx :R

    akkor van itt egy-két rák pakli :D

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz darkrock #47641 üzenetére

    nekem is ehhez hasonló patron warriorom volt, csak a commander nerfelése miatt kidobtam... de most gondolkodom h újra megcsinálom :)
    grommash sajna nincs, helyette esetleg mit lehtne betenni? láttam még justicarral is warriorokat, de sajna az sincs... esetleg ragnaros?
    mennyire használható mostanság? vagy milyen rankig?

    szerintetek az általam emlitett mage és warlock deckekkel meddig lehet kb eljutni?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    :C THX mindenkinek a segítségét, sikerült a fenti zoolockommal 7-8 wint tolnom zsinórban, igy meg sem álltam rank 13-ig :R ott mondjuk megállított egy dragon priest, de annyira nem bosszankodom, lehet holnap kipróbálom a maget v az említett patron warriort :))

    GL & HF mindenkinek :C

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    sziasztok, játszik most valaki akit tudnék nézni? :U

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Zolom89 #49654 üzenetére

    thx, én Janec#2478 néven vagyok, letolom a gamet aztán nézlek :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Akkor most már érdemes nekiesni és ész nélkül nyitogatni a pakkokat? Rákölteni ez idáig spórolt coinokat, kb 6500-at? vagy inkább várjak kicsit hátha később jobban adja jo lapokat? vagy van valami összefüggés, hogy egyszerre 1-10-100-at nyitsz? az eddig kapott 8 pakkbol nem nyitottam semmi értelmeset... most harcolok még 5ért...

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz zws #49771 üzenetére

    thx, akkor nekiállok, csak kérdés mint amit itt kolléga emlitett előbb pár hsz-szel, hogy érdemes még most is classic pakkokat nyitogatni?
    Meddig kell megnyernem a 7 meccset a maradék 5 bonusért?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    ma 79 pakkot nyitottam:
    rare: 96/ebből 2 arany
    epic: 20/ebből 4 arany
    legend 2 - deatwing, dragonlord / hallazeal the ascended
    1670 dustot kapok ha lebontom a felesleget. Ettől lehet még kicsivel több is ha lebontom az aranyakat is ha épp nem kellene.
    az epic kártyákat nem nagyon vágom amiket irtatok, van valami amire érdemes vadászni vagy nagyon értékesek köztük?

    Mennyire jártam jól ezzel szerintetek? Én személy szerint sajnálom hogy csak 2 legend esett... mennyire használhatók?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz mkbla #49824 üzenetére

    valaki..? :U

    Vagy esetleg mit lenne érdemes lekraftolni? 1600-am még van egy legendet elbir, twin emperor v vmi?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    pár hét eltelt a kieg megjelenése óta, meg vannak már azok a lapok miket érdemes craftolni, vagy deckek amiket érdemes összerakni? fognak még változtatni, nerfelni v vmi? csak mert pár hete volt só arról h akkor még nem volt érdemes semmibe belefogni, csak várakozó állásban maradni.
    előre is köszönöm a válaszokat :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz micafighter #51316 üzenetére

    rendben, köszönöm, akkor várok :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Üdv mindenkinek,

    Ismét érdeklődnék igy pár hét után, van e már valami értelmes lap amit úgymond érdemes lecraftolni, mint pl twin emperor vagy hasonlók? Lesz még valami nerfelés, változtatás? vagy még mindig várjunk?
    vagy ti általában milyen deckekkel toljátok? én mindig szoktam nézegetni, hogy miket módositanak, de több legend kártyát is le kellene craftolni de annyi dust meg a világon sincs...

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz F-ECT$ #51894 üzenetére

    Nagyon köszönöm a segitséget :R

    A kieg előtt még toltam face/mid range hunterrel, meg zoolockal főleg, most igy a kieg után is nézegettem a deckeket, és próbálgattam, a képen láthatóak a deckek, volt még egy dragon warriorom is , de sajna hiányoztak lapok ezért inkább fel sem teszem.

    ezek közül nekem a shaman és a mage deckek jöttek be egész jó winrate- tel, a patron warriorral is aránylag még jó voltam, mondjuk oda jo lenne egy grommash... a shaman és a mage decken esetleg kell még valamit javitani?
    általában rank 12-15ig szoktam eljutni, voltak/vanak deckek amikhez irták h legendig el lehet jutni de még minden egyes deckkel ez a rank körül beleszaladok olyan szopóágba amikor inkáb már kibasznám sorban a 6.auto loss után a gépet az ablakon... találkoztam eléggé imba warriorral is aki már a végére shadow formban is volt, healek is mentek rá meg elővett valamilegend sárkányt ami random castolta a varázslatokat :Y a végére majdnem megint full hpn volt 30 armorral... nekem már paklim se volt... meg kártya a kezemben...

    De a lényeg, hogy szinte bármely kasztból elfogadok tippeket deck 5leteket, amiket megépitek, vannak legend lapjaim is igaz sajna nem sok, de ha mást nem helyettesitek, a mostani kiegből is bevásároltam vagy 80 pakkot, aránylag sok kártya meg is van, 2820 dustom van.
    Lehetőleg valami olcsóbb cthun deckek jók lehetnének, vagy nem tudom hogy pl mivel lehet a legtovább eljutni?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz ZS3NI #51875 üzenetére

    Tessék, itt az enyém :U

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz salaam #51897 üzenetére

    a pakli alatt ahol találtam egyik kommentben irták, nekem bejött, szerintem beleillik, egy flame juggler helyett irták és kipróbáltam
    vagy esetleg szerinted mit lehetne helyette?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz fogtunder #51902 üzenetére

    nagyon köszönöm, ez a hsz sokat segített :R

    koton paklik miért felejtősek? kevesen játszanak vele? vagy már elmúlt az újdonság varázsa? jobbak a régiek?

    eleinte próbáltam argent squire-vel meg flame jugglerrel is, de nekem valahogy nagyon szerencsétlenül jöttek, ragna meg bejött, de egyefene, kipróbálom megint hátha jobb lesz...
    Jó lesz ez a deck is nem kell aggro, de valahogy én mindig a szerencsére fogom, hogy sosem kaptam értelmes lapokat, meg valahogy az ellen mindig le tudott játszani... holott lehet h tényleg csak a tapasztalat hiánya, ebben a hónapban megcélzom a legendet ezzel a paklival. Megpróbálok annyit tolni amennyit tudok és jólesik, de van pár óra után már belefásulok és érzem h semmi kedvem... ekkor követek el sok hibát meg figyelmetlenséget, meg persze ha felbaszom magam ezt már tapasztaltam...

    a zoolockot még lehet h megfogadom, ha mondjuk még lebontok pár arany lapot, akkor lehet h akár annyi is összejöhet, hogy lecraftoljak 2 legendet, meg egy seagiantot, most tulajdonképp az általad irt változtatásokat meg tudnám csinálni, meg még lehet h maradna is majd dust még egy legendre csak a kérdé, hogy ki legyen az? még justicar is nagyon tetszene, mert 90%ban csak szoptam ellene... meg persze több pakliban is nagyon jó lenne... a másik legend meg akár lehet a patron warriorba a grommash...? valamelyik nap kihúztam egy nat pagle-t ez ér valamit most vagy menjen a levesbe inkább? mert megörültem amikor narancssárgán berobban a lap és elszomorodtam amikor megláttam mit kaptam... :W

    amúgy a druid sem nagyon jött be nekem, a maget sem piszkálom azzal eddig jól sikerült tolni...

    a midrange hunterhez van valami javaslatod? láttam amibe huhurant meg sylvianst is beleteszik, mondjuk az utóbbi szintén sok deckben szerepel és idegesitően ki lehet játzani...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz fogtunder #51914 üzenetére

    :R ismételten köszönöm mindenkinek a hasznos hozzászólásokat :R

    én is ugyanezt a paklit találtam meg és ezt alakítottam át kis cserékkel amiket a kommentekben olvastam.
    ragnával szerencsém is volt többször, volt hogy már nem tudták leszedni, illetve belőtt a tauntok mögé...
    lecraftoltam grommot és berakom ragna helyett, akkor ez igy már játszható? illetve szintén akár legend is elérhető? vagy kell még valami változtatás?
    majd még estére megcsinálom a zoolockot is amit mondtál ,lehet lecraftolom leeroyt, azt még másik paklikban is előszeretettel látom... vagy még a patron warriorba is belefér?

    végül is ahogy elnézem elég 2-3 komolyabb pakli ladderezni, aztán a többit meg casualba lehet tolni a küldikhez, egyébként pont ezen gondolkoztam..

    és igen a cthun akkor jó ha fel sikerül húzni 10.-ik körig és még élek :D ezek szerint a mai pár meccsen szerencsém volt ebben :D

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz fogtunder #51914 üzenetére

    jelenleg akkor ezt módositottam, nagyon fontos a leeroy? mert ha igen akkor megpróbálok még valahonnan összekeparani rá dustot... vagy ezen kell még valamit váloztatni?

    F-ECT$

    jah, ne is mondd... van hogy ugy érzem mindig ellenem van az rng... gormokot nem is nagyon akartam megvenni... inkább van pár olyan lap amiket lehet h feltörök, mert arany de még egy pakliba sem nagyon kellett...

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák