Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, remélem sikerül egy kis tudást itt összeszednem :D Ahogy elnézem itt a hozzászólásokat tele van vérprofikkal a fórum :DDD
    Még sajna eléggé alacsony szinten járok, sosem voltam magasabban mint lvl17, de ha már elérem a 18 v 19 et akkor azonnal vissza kell mennem 20ra és minden csillagot elbukni :W Jellemző az arénára is meg a sima játékra, hogy van hogy egyszerűen lapot nem tudok kijátszani (lehet épp azért mert az 5. körig nem kapok olyat ami 5 mananal kevesebb és addigra már 10hpm se nagyon van...)

    Nézegettem itt a mana addictot is meg pár másik oldalt amiket irtatok deckeket összerakni stb, de nekem azok réginek tűnnek. Én eddig az Icy-veins oldalról szedtem a deckeket, meg az arénához, hogy melyik classhoz mit húzzak mi a jó. Azt ti mennyire találjátok jónak, vagy inkább felejtsem el?
    Tulajdonképp szeretnék pár tanácsot, hogyan induljak el milyen deckeket építsek, mikkel tudok magasabb rangot elérni? A helyzet az, hogy nem nagyon akarok rákölteni pénzt, napi küldikből, arénákból, gyűjtök dustot meg coint, abból viszem a naxramast. Már amennyire tudom, mert oda is sok lapot craftolni kell, hogy átvigyem a bossokat...

    Úgyhogy most küldizek, hogy toljam az arénát és legyen dust craftolni :D Csak érdekelne, hogy szerintetek honnan, vagy mi alapján érdemes aréna paklikat összerakni? Eddig 8 win volt a legtöbb. de mostanában ha 1-2t nyerek már nagyon örülök. Vagy hol érdemes basic paklikat összerakni? Vagy ne is ranénázzak, hanem inkább vegyek paklikat és nyissak hátha ott jobba lapokat kapok, vagy értelemsebben el tudom költeni a pénzt? Vagy maradjak annál amit eddig csináltam? Mit éri meg jobban?

    Volt hogy disenchantoltam arany lapokat, hogy legyen mana, amúgy az arany lapok mennyire érnek többet? csak hogy soulbound meg hogy animált és ennyi?

    Nagyon köszönök minden építő jellegű tanácsot és hozzászólást, és elnézést ha nagyon noob dolgokat kérdeztem :R

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák