Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz Sirandrish #6330 üzenetére

    Ehhez a rush témához csak annyit fűznék hozzá, hogy vannak classok amivel megtod csinálni könyebben. Ilyen pl.:
    A rugó a rengeteg tempo (sap, backstab) miatt ezeket általában az ember nem az első 10 lapnál szokta választani (legalábbis én nem:) ). Ugye a 2/3 környékén már látod, hogy mid van nyilván 1-2 evis, poison, weapon, assasinate és combo köré nem nehéz rush decket építeni.
    Vagy a warrior sikerül 2-3 fiery war axe-ot pickelni valamint legalább 1 arcanite-ot esetleg late game-ban egy gorehowle-t. Itt ugye az lenne a cél, h a fegyverrel takaríts a többivel meg az arcába.
    Aztán mindenki kedvence a hunter ahol nagyon nincs más választásod. Ugye tempo kártyák itt is vannak (csapdák) valamint board cleared is a rengeteg shot és kill command (ezt ugye hősre is nyomhatod) miatt. Esetleg fegyver bár ez ugye rare vagy epic végül pedig a hero power ami top deck warnál igen erős.
    Persze shámánnal is tudsz csinálni bloodlust+totem segítségével vagy mage-el ha felhúzol pár direkt dmget esetleg mellé egy pyrot. Viszont vannak erre sztem teljesen alkalmatlan classok, mint pl a priest vagy druid.

    Aztán itt a taunt téma, persze jó ha van, de sztem kevés az igazán erős late game taunt, a nem class specifikus lapok között, összesen 2 ilyen van fencreeper és a tehenész lány (sunwalker) esetleg még az abo, de ez ugye mindenkit sebez. A többinek (5 vagy 6 manáért) kifejezetten kevés a hp-ja, persze ha másik 2 pick rosszabb belehet választani, mint a tauren warrior-t is, de nem mindenáron kell az a taunt.
    Ugyan úgy igaz a healre is, ha palát vagy druidát választok akkor se szoktam a direkt helaeket pikkelni, nyilván 7ért Guardian nagyon jó (Lay on Handsről nem is szólva) vagy az Acient ha éppen úgy alakul bár a card draw többnyire gyakrabban kell. Szerencsére vannak mindenki számára elérhető jó healer lapok érdekes véletlen, hogy ebből is 2 van? :) Earthen Farseer és a Darkscale.
    A fentiek fényében nem is csoda ha elszaporodtak a rushok arénában, persze egészen addig eredményes is lehet amíg nem találkozik egy taunt heavy druiddal vagy mint ahogy ti is írtátok board clear spellel. Utóbbinál azért azt még hozzá lehet tenni, hogy a mage az egyetlen akinek erre jó basic lapja van.
    Szerintem az esetek 80%-ban hosszú távon jobban megéri olyan paklit építeni, ahol a board controllal tudod hozni a meccset.
    Nálam a rugó top3ban van, nagyon durva tud lenni, mint a mage is, viszont ugyan az a hátránya, ha nem kapsz combo-s lapokat vagy nemtod kijátszani akkor véged.
    Egyébként asszem pont itt volt linkelve, de akkor legyen megint [link] Remekül rangsorolja és le is írja, hogy melyik lap miért jó vagy nem. Itt láthatod, hogy a lord of the arena a Poor-ok között van 44. ként a 83ból.
    Remélem segített és bár mostanában nem nagyon volt időm arénázni. Hétvégén talán 3at sikerült menni bár azért azok elég jól sikerültek 6win 7win 5win ebből az első és utcsó gyenge draftal volt (rugó, mage) azért jól látható, hogy ezekkel bár várat nem, de elevickélni lehet.
    Üdv.: Chronos

Új hozzászólás Aktív témák