Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz whitezo88 #4722 üzenetére

    nonono...starcraft2 tartalma kb 20-30-100x ennek a jateknak.

    van ranked, unranked mint itt, es kb ennyi a hasonlosag

    sc2-ben van van 1v1, 2v2,3v3,4v4, FFA, custom jatekbol van annyi mint egen a csillag (fogalmam nincs mennyi van, de rengeteg), van single player (ergo story mod), van chalenge, Vs Ai, ...jahh es nincs szerencse faktor.
    az, hogy neked ott a ranked a lenyeg az nem azt jelenti, hogy akkor tartalmilag osszehasonlithatok, Alyrnak pl. a custom game a lenyeg, Foccernek a fun teamgame (nem lenyeg a ranked), BBQ-nak az 1v1 ranked, DPetinek, es nekem a ranked teamgame, NetPetinek szinten az 1v1 ranked, stb...stb.

    A ket jatek tartalmi osszehasonlitasa kb olyan mint a munkabavezetesi stilusomat hasonlitanank Loeb verseny stilusahoz. Azt a jatekot 3.5ev utan nem unom, itt mar jelentkeznek a, nahh majd holnap megcsinalom a napi questet erzes... Ennek ellenere tetsztik, es ha pl a rankednak lenne valami ertelme /dijazas, dust/arany, gold lap/ maris tobb kihivas lenne.
    :K

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • Sirandrish

    legenda

    válasz whitezo88 #4722 üzenetére

    A kihívásnak számomra akkor van értelme ha jutalmaz a játék.
    Nekem egy szám nem számít jutalomnak..ennyi a történet :K

    F-ECT$ A baj az hogy a játék nálam (ismétlem önmagam) annyiban merül ki hogy reggelente letolok annyi meccset hogy a napi meglegyen, amint összejön egy paklira már nyitom is, és ennyi.
    Semmi értelme számomra a rankednek mert annyit érnék el vele hogy valószínűleg később lenne meg a napi.
    És mint mondottam..azért hogy kisebb legyen a szám a nevem mellett, azért nem játszok rankedet

    DopeBob Ezért jó hogy nem vagyunk egyformák..így többen is megtaláljuk a számításunkat ugyan abban a programban :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák