Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz thesound #39010 üzenetére

    egy darabig én is használtam a trackert, leginkább azt szerettem benne, hogy a paklikat összerakta link alapján, ha ki akartam valamit próbálni éppen, így nem zavart a 9 slotos limit. a többi része pedig bár nagyon hasznos, túlságosan hozzá lehet szokni és akkor utána eléggé fáj a hiánya, constructeden inkább nem hagyatkozok már rá, mert ha nem tudod, hogy mi van a pakliban, amit játszol, akkor az már régen rossz. arénához szoktam használni, ha éppen gépnél tolom, de ahhoz még Kripp is, én meg sose fogok annyit arénázni, mint ő egy hónapban.

    amin mondjuk nagyon kellene változtatni, az a játékból kikerül lapok áttekintése, illetve annak részleges hiánya, amire azért a hasonszőrű játékokban van lehetőség, szerintem ennek játék feature-nek kellene lenni.

    (#39016) Gyuri27: nekem volt ma egy, akinél nem volt tarzan és megtartottam mulligannél a hellfire-t, ki is kapott.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • DjDanee87

    addikt

    válasz thesound #39010 üzenetére

    A linkelt post említi ezt a heartharena overlay-t, aminek belenéztem a bemutató videójába. Ez ránézésre megegyezik a heartharena weboldallal (nyilvánvalóan). Én inkább az egész dologban azt furcsállom, hogy mintha emiatt akadnának ki többen. Még ha a Blizz be is tiltja a jövőben az ilyen 3rd party programokat/overlay segítségeket a heartharena továbbra is használható lesz mint weboldal, ahogyan most is!
    Szóval ha előnyt jelentő ilyen programokról van szó, ezt az arena draftot segítőt pont a legkevésbé tartom problémásnak. Az már más kérdés, hogy kb azóta nem is arénázom, hogy jobban elterjedt a használata. Jobban tetszett az aréna, amíg magának pickelt mindenki.

    Decktrackert én is használom, de engem főleg az eredményeim számontartása a célom vele. Melyik deck hogyan teljesített mi ellen, ilyesmi statisztikák érdekelnek belőle főleg. De amúgy alap beállításokkal használom, ami ha jól sejtem azt jelenti, hogy mindent mutat. Szerintem minimális előnyt jelenthet olyanok számára akik oda is figyelnek minden apró részletre. Én nem így játszom, és nem is olyan szinten ahol ilyenre lenne szükség (rank10 jelenleg), de magas szinten lehet előnye belőle a használójának szerintem.
    Ami feltűnt benne, hogy régebben még a secretekkel is "segített". Mikor az enemy kijátszott egy secretet akkor kirakta a képernyőre az összes lehetséges secretet az adott classból. És utána jött a megkérdőjelezhető része: pl arconcsaptad a secretes mágust akkor eltűnt a felsorlásból az ice barrier és a vaporize ha nem aktiválódott az ütéstől. Ebben már volt egy kis játékos helyett gondolkodás, és ezt ki is vették belőle egy frissítéssel ha jól sejtem.

    Amiről nem is tudtam, de itt írják hogy lehet importálni meg menteni decket valaminek a segítségével. Na az egy jó dolognak tűnik a kemény 9 deckslot mellett. Lehet utána kéne járnom hogyan is működik, olyan lassú netről alt tabolgatva összerakni egy decket, vagy régi decket screenshot alapján. De hát mint tudjuk túl bonyolult lenne megérteni a 9+ deckslotot.

    Mindent összevetve szerintem egyelőre semmi probléma nincs még ezekkel a programokkal. Ha lesz olyan, ami jelzi a lethalt vagy tanácsokkal lát el játék közben, akkor nem támogatnám ezeket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák