Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pk2

    tag

    válasz F-ECT$ #29137 üzenetére

    Igazad van, nem helyes a 10 hónap, egy darabig jó volt, míg nem jöttek ilyen sűrűn a kiegek és még valamennyire partyban voltam, viszont a lemaradás egyre csak nő és nő, ennek így nem sok értelme van. Viszont a fő hiba az volt ,hogy egyáltalán elkezdtem vele játszani, gondoltam tényleg meg lehet mindent ingyen is szerezni de hogy 1 évnyi játék után is hiányzott az összes valamire való legendary, azokat kivéve amiket legyártottam, az úgy azért elgondolkodtatott, hogy ez olyan mintha a buszt próbálnám futva utolérni. Nem mondom, hogy nem voltak jó meccsek, meg vicces pillanatok de ez kevés. Ráadásul az sem túl szerencsés szerintem hogy 20 és legend között nincs semmi, mindegy, hogy 20 vagy hó végén vagy 1 egyikért sem jár semmivel több, max hátba veregetheted magadat, hogy na igen majdnem meglett a legend de mégsem. Ha nem ilyen lenne a rendszer hanem teszem az 5 rankonként adna valamit pl. egy paklit ami a kezdőknek is nagy segítség lenne az nem lenne rossz de így nem látom értelmét az egésznek. Legend eléréséhez nagyon sok idő és türelem kell, hiányos paklival meg aztán még több. Úgyhogy számomra kifulladt ez a játék.

Új hozzászólás Aktív témák