Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zws

    senior tag

    válasz F-ECT$ #21946 üzenetére

    Ha netán elveszne az első pár lényed, akkor sem kell pánikba esni több okból is. Lapjárástól függetlenül írom a tapasztalataimat. Van két Lepper gnómod, legrosszabb esetben 4 dmg, két explo trap is 4 dmg. két KC jobb esetben 10 dmg, és van két fegyvered is, amivel vagy sikerül arca ütni vagy nem. Aztán ott a két Animal, ami szerencsén múlik. És mindezek mellett ott a hero power és azért ha sikerül undertakerrel kezdenek, nagy eséllyel 2őt is sebzel vele arca. Aztán arról nem is beszélve h haunted creepert se könnyű kiiktatni teljesen és ezek mellett tudsz lőni Jugglerrel.
    Azért ezek elég nagy damagek pár manás megoldásból, azért is counter sokszor a priest a heal miatt és control wari armor miatt. Szerencsére palából kevés van.
    Magek nagyrészt verve vannak flare miatt, shaman nem tud healelni magán (de a 2 feral spirit nagy falat),rugók neccesek tudnak lenni ha kevésbé jó a lapjárás, hunter ellen meg nagyrészt lapjárástól függ.

    Ha teheted, szerintem mindenképp nyomj le 10-20 meccset vele, nagyon pörgős és szerintem látni fogod a hatását is.

  • SLYM

    veterán

    válasz F-ECT$ #21946 üzenetére

    vagy elfogy a lapom, vagy nyerek. ennyi. nincs más változat igazából. olyan nincs, hogy lerusol valaki. ha az elején nem tudják leszedni a lényeidet nyersz, de ha leszedik utána még mindig van kill command, tehát akkor is nyerhetsz, ha még van beast+spell. de még utána is lehet nyerni, secret, hero power. csomó kaszt a takarítások után nem tud heal-elni és lesz 3-5 életük míg neked van 20. HP-val nyered a meccset. a web spinner is, ha pl ad egy highmane-t, akkor már nagyon nagy előnyöd van. warrior tudja megfogni ezt a decket igazóból, szerintem az összes többi kaszt ellen előnyből indulsz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák