Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zws

    senior tag

    válasz F-ECT$ #21911 üzenetére

    Hát palával nem is tudom mikor találkoztam utoljára, de azért van mikor elég jól lehet teljesíteni vele, sokszor nem számít az ellenfél arra, hogy nálam van stalagg-feugen, így máris kevés a leszedője. a Priestek a legnagyobb counterek szerintem. Zoo nem szokott gondot okozni, hunter meg 50% esély.

  • DjDanee87

    addikt

    válasz F-ECT$ #21911 üzenetére

    Én tegnap 4-5 órát control warriztam. Papokkal nem volt gond, igaz egyiknél sem volt MCés általában deathraddle papok voltak. Hunter csak akkor jelentett gondot ha csupa drága legendet kaptam mulligan után, ő meg jól kezdett.
    Ami szivatós volt az a lock. Handlock ellen össz 1 winem lett. Legtöbbször acoltye vagy kapott egy silencet vagy nem húzott csak 1 lapot és a lock hamarabb kirakta az összes dögöt a hero powere miatt, míg én nem húztam fel időben minden removalt.
    Zoo sem ment valami jól. Ha az elején nem volt fiery war axe, cleave wild pyro akkor bukó, de ha jöttek a lapok és turn5ben mehetett a belcher közel üres boardra és a TBKt 6. Kör után húztam mikor volt jó argus target akkor jött a győzelem. Mellesleg egg, poweroverwhelming, kutya felállásból volt a legtöbb. Volt egy emlékzetes meccs: locknál lent 2 egg. Egyikre PO és leütötte a minionomat vele majd mindkét egget felfalta a kutyával. Nekem volt kint 1 chargeos death bite fegyver. Fegyverrel leütöttem az egyik nerubiant, másikra meg ment az execute majd spellbreaker a kutyára :)

    Most meg malygos roguet próbálgattam. Persze hogy az utolsó 5 lapban lett volna amire szükségem van (malygos, assasin's blade), de a pap meg pont ezeket kapta még korábban thougtstealből: [link]

Új hozzászólás Aktív témák