Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #19224 üzenetére

    5 csillagos rank6 (bár ma Archeagezek, azt az 1et nyomtam ma csak) és alig vesztettem vele főleg azzal jöttem fel. Zilea-tól loptam az alapot :) nála van tauntos ghoul de én nem érzem erősnek ebben. (max acolyteal szinergizál de nem szoktam kifogyni lapokból)
    [link] +KT, TF
    nála van még BGH de én kivettem meg egyáltalán nem látok mostanában 7+ dmg minionokat.
    amivel Chanman nyomta pár napja rank1-en abban volt rag meg ysera is (és 2 faceless) de én kihagytam mert túl nagynak éreztem a curvet.

    [ Szerkesztve ]

  • DaveNo1

    veterán

    válasz F-ECT$ #19224 üzenetére

    Ha a 4 fő control paklit összehasonlítom a ramp druid alapvető problémája a normális remove spell és védelem hiánya.

    - A warrior iszonyat sok armort magára tud rakni, fegyverekkel kontrollálni tudja a midrange egységeket van 4 remove spellje olcsón, laphúzása bőven, végére meg jó legendek.

    - A papnál van remove spell több is (itt kijön a 4 hp-s minionok elleni hátrány), és jó pár aoe, heal, és most már erős midrange lapok is. Ha THSteel jó lapokat ad, akkor az win-t tud húzni. Olcsó laphúzás itt is van

    - A palánál nincs direkt kill spell vagy egység, de van több aoe takarítás (akár 4 manáért is), aldor gyakorlatilag le tudja nullázni a heavy egységeket, fegyver van a midrange egységek ellen, tirion az egyik legjobb legend lap, és van nagyon sok heal (guardian, holylight, lay on hands). Laphúzás itt is biztosított.

    És akkor mivan a druidánál. Az előzőekből semmi. Arra épül, hogy rakja le a nagy tauntokat sorba ami vagy biztosítja a túlélést vagy nem. Viszont a minionokat könnyű letradelni, második védelmi vonal meg nincs (se armor up, se tisztességes heal, se semmi más). Arenaban a Swipe erős, constructed-ben szerintem már kevésbé. Laphúzás a korai fázisban meg csak akkor van ha a wrathnál az 1 sebzést választod amire sokszor nincs lehetőség. Agro paklik meg átszaladnak rajta, mert sokszor első 2-3 körben nincs értelmes választás, utána meg már hiába a taunt...

    You are not prepared.

Új hozzászólás Aktív témák