Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dejaris

    addikt

    válasz F-ECT$ #13940 üzenetére

    A ket erdekes kerdest szerintem nem erdemes kulon kezelni. Bar lehet te is egybe gondoltad.
    Ha a statisztikat betartjak, hogy tudnanak lebukni? Igen, elkotyogja valaki. Szerintem a hatoagoknak nem adjak ki a programkodot. Az EA-t evek ota szavazgatjak a legrosszabb cegnek, mindenki szidja, de igy is a legnagyobb jatekkiadok egyike.
    Mivel amugy is jol megy a cegnek...
    Nem lehet, hogy ezert is megy nagyon jol? Wowban, diabloban is vannak random targyak es megveheto zakotak, nem? Es akkor jon meg dotajuk is.
    Persze a megeri a legfontosabb kerdes, de en arrol az oldalrol kozelitek, hogy tart-e ott ma a tarsadalomtudomany, hogy a jatekban/forumon mutatott viselkedes alapjan tudnak megfelelo paklit generalni? Es ha tart, mennyibe kerul megfizetni ezt es a hozzatartozo szamitasi kapacitast?
    Persze ez csak is az en agyszulemenyem, semmi bizonyitek nincs.

  • gabranek

    aktív tag

    válasz F-ECT$ #13940 üzenetére

    "Így én azt gondolom, hogy mivel amúgy is jól megy a cégnek, ezért nem éri meg felvállalni a kockázatot, de teljesen kizártnak sem tartom, hiszen egy kapitalista világban élünk."

    Csak egy kis érdekesség: aki pokerezik vagy régebben játszott, biztosan emlékszik a fekete péntekre amikor játékosok ezreinek ragadt benn a pénze a Full Tilt Poker nevű teremben. Előtte hány és hány fórum és blogbejegyzésben olvastam, hogy az online termeknek egyszerűen nem éri meg csalni, mert degeszre keresik magukat csak a rake-val. (igaz ott nem a programmal csaltak, hanem a működő tőkét használták fel saját célra).
    Előtte egyébként volt egy másik terem, aminek most nem ugrik be a neve, ahol konkrétan a softwaret manipulálták a programozók és így szedtek ki nem kevés pénzt a játékosokból, elvileg a tulajdonosok tudta nélkül...aztán tudja a fene.
    Ahol nagy pénzek forognak, ott mindig fennáll a visszaélés veszélye is.

    A fenti eseteket csak érdekességként hoztam fel, semmiféle kapcsolatot nem feltételezek a blizzel :)

    Én most nekiálltam kifarmolni az 500 wint palával. 20-as szinten tolom (2 win után instant 1 vereség, így nem lépek feljebb). Mit mondjak baromi unalmas :)

    [ Szerkesztve ]

    田中れいな

Új hozzászólás Aktív témák