Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz penge111 #11885 üzenetére

    szerintem vagy arenazz, vagy vegyel boostert, vagy mindkettot...a tartalekolas a legrosszabb dontes szerintem. persze melyik ujjadba harapj...de talan tenyleg az a legjobb, hogy mondjuk 1-2honapig veszel boostert gyakorolsz, aztan raugrasz az arenara (ha van hozza kedved), napi questekkel ketnaponta tudsz venni egy boostert kb.....egy arena key is 3nap (es akkor szinte csak napibol questbol vasarolsz, nem szamolva a 3win/10aranyat)

    en karacsony utan kezdtem, mostmar vannak egesz jo packjaim (mondjuk a rare-ek 90% megvan mar, a tobbsege duplan), de/es minimalisat arenaztam...

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • F-ECT$

    titán

    válasz penge111 #11885 üzenetére

    Arénához akkor nem kell pénz, ha nem költöd el packokra a goldot. Ugyanis lesz egy csomó goldod a kezdeti questekből, illetve a napi questekből, így ha kis gyakorlás után tudod tartani a 4+ wines átlagot, akkor lényegében minden nap tudsz menni legalább 1 arénát.

    Ha elég sokat játszol, akkor az arénákért kapott 1-1 pakliból is szép lassan gyűlik a gyűjteményed, viszont ekkor hónapokat kell arra várni, hogy meglegyen a lapok többsége.

    Ha elég sokat játszol, és tudod tartani a 7+ wines átlagot arénában, akkor jutsz el oda, hogy 1 nap akármennyi arénát tolhatsz, akkor sem fog fogyni a goldod. Ekkor már csak a szabadidőd szab határt annak, hogy milyen gyorsan szerezz packokat, de így is hónapokról beszélünk.

    Valós pénzért akkor éri meg packot venni, ha szeretnél consturctedben (casual / ranked) is játszani, de nincs időd / kedved hónapokat várni 1-1 lapra.

    Azt nem árt tudni, hogy az összes lap megszerzéséhez kb 500 packot kell nyitni, de ha lemondasz a használhatatlan legendary-k megszerzéséről (ez kb a legendaryk felét jelenti), akkor is 200-300 packot kell nyitnod.

    Arénára csak arénában tudsz gyakorolni, de persze nem árt hozzá ismerni az összes lapot, legalább leírás alapján.

    Dive ever, work never.

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz penge111 #11885 üzenetére

    Arénára gyakorolni csak arénázással tudsz. Teljesen más játékstílust kíván az arena és a constructed. Ennek főleg az az oka, hogy előbbinél random kártyákból állítod össze a paklidat (az ellenfél is persze), és nem csak 2 lehet egy lapból a pakliban. Constructedben viszont mindig számíthatsz bizonyos lapok kijátszására az ellenféltől. Szóval ha az aréna a fő cél, akkor felesleges akár 1 forintot is költened a játékra.

    Amúgy azt a 100 goldot valami rejtett questből kaphattad. Itt találod a quest listát.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák