Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz dejaris #11141 üzenetére

    csak egy nem Trump vagy más profi embernek akinek nincs 6-8 órája naponta meg fog ragani a ladder derekán, ha nem facehunter, vagy zoo-val megy, amik olcsók, vagy budget mage-shamannal. Rank10 alatt szinte csak facehunter és zoo van, a másik fele pedig control warrior, watcher druid leginkább. pala, pap alig, de shamannal is alig találkoztam (azokat mind meg tudtam verni). de persze csak arénához tényleg nem kell költeni. én azért örülök hogy így lett nem egy nem két legendem, de a P2Warrior deck még mindig arrébb van, Watcher druidba se ártana egy TBK, mert az sincs és a handlock elkalapálja. Az amúgy hogy veri meg a handlockot? TBK kell azzal egy tauntos óriás meg van oldva, de nincs hard removalja más, a Tinkmaster volt de az meg kuka ugye. Illetve egy BGH van még. Shamannal legalább van 2 ES a süsü ellen meg 2 hex 2 óriásra, a többi annyi hogy életére kell figyelni kicsit. napokban elvesztettem egy gamble.t, jó boardelőnyöm volt kb 6-7. körre, tíz hp-ra csaptam le, neki semmi se volt kint, kezembe egy hex. gondoltam na egy Moltennel még elbírok... hát, kettő jött taunttal, és később se tudtam a másikkal mit kezdeni már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák