Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Cry0 #48973 üzenetére

    Szia!

    A drive hibátlan. Elolvastad amit kiírt? Ugyanis azt írta, amit vizsgált, HIBÁTLAN! Ilyen környezeti hiba miatt előfordulhat. A tápvonalon lévő elektromos zaj legtöbbször, ami egy rossz hajszárító is lehet akár. Egyszeri hiba.

    Magyarán hibátlan, de valami történt, így a fokozott figyelmet megérdemli, mert ha ismétlődik, akkor érdemes kideríteni az okát, és orvosolni.

    MINDENKINEK!
    U.i.: Sajnos szerintem az oktatásunk hibája, de az utóbbi időben egyre többször futok bele korrekt fogalmazás után annak értelmetlen értelmezésébe. De lehet, csak a felgyorsult életünk miatt van, hogy sokszor el sem olvasva, végig sem gondolva találok kérdéseket itt a PH!-n. Van egy fontos kérdés, melyet a gyerekek szoktak feltenni ovis korban. A miért. Gyermekeim iskolásak voltak, az alsó végén, és akkor én léptem ebbe a korba, én kezdtem tőlük kérdezni, miért? Tudom mindenkinek javasolni, ugyanis ha ismeretlen helyzetre is ki tud találni 3 változatot ami magyarázat lehet, nagy valószínűséggel az egyik ül. Ez hiányzik oktatásunkból, és semmi máshoz nem fontos, mint megérteni rajta keresztül életünket, a körülöttünk folyó eseményeket. Igaz ez a gépre is. Mindenkinek sok sikert kívánok a MIÉRT kérdéses játékhoz (mert felfogható így is, és többet profitálunk belőle mintha komolyan csinálnánk).

    További szép estét Mindenkinek!

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák