Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    Sziasztok!

    Ma érkezett meg a Liebherr CNc 5223 Plus NoFrost hűtőm, és egy olyan kérdésem van, hogy akinek esetleg olyan Liebherr modellje van, amely szintén rendelkezik a PowerCool funkcióval, mik a tapasztalatok, mikor kapcsol be a ventilátor, ha aktív a funkció? Azt gondoltam volna, hogy a venti oszlatja majd szét a hideg levegőt, és ez a "feature", de amióta működik a hűtő, egyszer nem hallottam a hűtőrészben lévő PowerCooling blokkban (venti+aktív szénszűrő) a ventit működni vagy éreztem volna (odatéve a kezem a ventiblokk mögé) légáramlatot. Sőt, benyúlva a blokk mögé, a ventilapátot is ki lehet tapogatni, és áll a venti.

    Minden rendben a hűtővel, a többi funkció működik és szépen gyorsan le is hűtött 5/-18 fokra, viszont gyanús, hogy a venti nem akar működni, de ha nem lenne bekötve vagy hibás lenne, akkor gondolom hibakódnak kéne jönnie, de semmi nincs.

    Remélem egyszer csak beindul, nyugtassatok meg, hogy ez normális és ritkán megy :)

    Előre is köszi!

  • c41r0^

    őstag

    válasz c41r0^ #79169 üzenetére

    Csak nem hagyott nyugodni a dolog, de megvan a megoldás :) mégis beindult az a venti, de trükkös :)

    Amikor kinyitod az ajtót, leáll a ventilátor, kb. 3-4 mp alatt. Így persze, hogy nem éreztem légáramlatot. Jött az ötlet, hogy mi van, ha leáll a venti ajtónyitásnál, mondom kicselezem, kinyitom az ajtót és gyorsan rárepülök kézzel, és igen, én állítottam meg a lapátot, ami már alig pörgött. Még egy próba még gyorsabb nyitás+odanyúlással, itt már "darálta" az ujjamat. Szóval minden OK, de hátha tanulság lesz másnak is :)

Új hozzászólás Aktív témák