Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz asdf_ #69556 üzenetére

    Mindenképp átolvasom, de valójában a "gyermek kár" nem fontos, ezen most (bocsánat semmiképp nem szeretnék tiszteletlen lenni, de nagyon leragadtunk, és rossz irányba vitte a kérdésemet)
    A kérdés inkább arról szól, hogyan szokták az efféle károkat rendezni, vagy pld ha belső meghibásodás történik, mondjuk egy vezérlőpanel pld, vagy egy egyszerű nyomógomb besz@rik, akkor mit tesznek? Egyszerűbb e pld ezen keresztül intézkedni, mint a Bosch-hoz fordulni?
    Illetve a legfontosabb számomra hogy van e valami kritériuma?
    Nem is olyan régen vettem egy Bosch elektromos kazánt, és belezöldültem mire érvényesíteni tudtam a garanciát. A végén annyi pénzembe került, hogy nem is biztos hogy megérte a 2 év gyári garancia.(Csak Bosch vizsgás szakember üzemelheti be, de az meg csak akkor üzemeli be ha van tudomisén milyen elektromos bizonyítványom szakembertől,,stb...stb)
    Szóval inkább az érdekelne van e valami ilyesmi amire figyelni kel, hogy mondjuk a mosogatógépet, vagy később tervezett sütőt, főzőlapot csak "lila masnis zöld hajú ember " kötheti be, vagy hasonlók?

    Természetesen a segítséget mindenkinek köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák