Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9360

    aktív tag

    válasz blattida #35463 üzenetére

    Én igen, bár a mienknek engem nem zavar a hangja.
    De most vettünk egy mosógépet, és amikor centrifugál, akkor - számomra - nagyon kellemetlen, elektromos zúgó, visító hangja van, amikor felpörgeti a dobot. Egy idő után a centri hangja ezt elnyomja/kioltja. Nem a dob forgásánal, hanem az inverter vezérlésben vminek a hangja, én nem értek hozzá, de > Tavaly egy - nekem - nagyon tetsző Gorenje sípolt folyamatosan, az is nagyon zavart. Azt mondták, hogy ez ilyen, a kijelző mögött van a vezérlés, nincsen szigetelve, pont. Ha nem egy légtérben lenne a konyhában, akkor nem zavarna, mert > ugyanezen gyártó szárítógépe folyamatosan adja ezt a sípoló, visító hangot.Csukott ajtónál csak a szokásos szárítógép hangok jönnek.
    Egy ismerősnél le kellet cserélni az indukciós lapot, mert megfájdult a feje, amikor használták.

    És biztos tapasztalta már azt is több ember, hogy amikor az utcán, főleg este, amikor egyébként csend van, megáll egy figyelmes autós, bömbölteti az éppen aktuális tuc-tuc slágert, amiből te bent csak a kellemetlen rezonálást érzékeled...

    Szóval vannak hangok, amik akár természetesek, akár nem, van, akit nagyon tudnak zavarni, ez van.

Új hozzászólás Aktív témák