Hirdetés

Hirdetés

  • HMD Skyline - jó szerelés

    ma Az eddigi legnagyobb tudású HMD telefon lépett piacra, ami külsejében a Lumia modelleket idézi, más szempontból viszont az utóbbi évek Nokiáinak problémáit hurcolja tovább.

  • Végre a Logitech is bemutatott egy analóg klaviatúrát

    ph A dolog már eléggé időszerű volt, mindenesetre a három színben készülő, TKL-es megoldás nem dúskál a hobbistáktól ellesett okosságokban.

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz Elemental #32447 üzenetére

    Nem értem, a gyártók nem próbálják ki soha ezeket? Így nem lenne szabad árulni sem, Az ember kedve is elmegy így a használatától. persze akkor nem is fog semmi kosz a beljesére égni. és már meg is óvta a sütőt az elkoszolódástól, elérte a célját :D
    Mikor sütőt cseréltem gondolkodtam katalitikusban is de elvetettem, mert azt írták rá hogy néhány év után cserélni kell az oldalán a betétet, mert "elhasználodik" és húszerez a csere ( amit megint cserélhetek pár év mulva ha rendszeresen használva van.) Hozzáraktam inkabb az első csere árát és pirolitikus lett belőle
    Beko lett, tudom az is az alja..de adtak rá 5 év garit,és hát ez van... Eddig jó, pedig majdhogynem naponta használva van.
    Ez a lefolyik az alatta levő ajtó élzárására probléma az előző Zanussi sütőnél nálunk is volt, cserélni is kellett emiatt az alatta lévő kis elemdarabot a butorban a sok használat miatt. Ez most megszünt, a beko ajtó több rétegből áll és jobban szigetel, mert használat közben is a külső üveg nem melegszik annyira fel

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák