Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • napocska2

    senior tag

    válasz Intel fan11 #14552 üzenetére

    Ne is mond, kihullik a hajam, mire megtalálom a megfelelő tűzhelyet és beüzemelik. :DDD Most világosodtam meg, hogy nem csak a gáz flexi csövet kell cserélni, hanem a golyóscsapot is, összességében egy vagyon lesz, mire végül bekapcsolhatjuk azt a nyomorult tűzhelyet.

    pjen:
    Ööö, nekem el fog érni a konnektorba a gyári kábel, így nincs szükség se a cseréjére, se egyéb alternatív megoldásra. Csak elgondolkodtatott a kérdés, hogy milyen alkalmasnak tűnő hosszabb kábel van a kínálatban és ha jól láttam, akkor ez ugyanúgy 16A-ra van méretezve, mint az előírt kismegszakító.
    A másik kérdés pedig az, hogy ha kijön a márkaszerviz szerelője, nekiállna-e egyáltalán villásdugót szerelgetni.

    Olyan megoldást is olvastam egyébként, hogy a konnektor helyett kapcsolót építenek be és közvetlenül kötik be a tűzhelyet, a gyári kábelt meg szépen elrakják. Kérdés itt is az,hogy ez mennyire zavar be a garanciába.

    Szerk: A kábelhosszra visszatérve, leginkább bosszantó, hogy sehol sem írják le a használati útmutatókban, hogy végül is hány cm-es az a kábel, nehogy előre tudj kalkulálni. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák