Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolywrx

    tag

    Sziasztok,

    Ebben a topic-ban read only-ként vagyok jelen, de sok hasznos tanácsot olvastam az elmúlt években. Ezekért utólag is köszönet.

    Amiben a tapasztalatotokat kérném:

    2 hónapja helyett kapott a nappaliban egy Denon X1200, egy régi Denon 1306-ot váltott ami a mai napig hibátlanul szól a dolgozó szobában tovább. :)

    Szóval 2 hibajelenségem van, a kérdés az hogy induljak-e vele a hivatalos szervizbe:

    Denon X1200 (legutolsó firmware vásárlás óta rajta)

    -ONLINE MUSIC: CSAK az online music input kiválasztása esetén "szalad a kép" mint egy régi analóg tv-n. És pattog a hang. Nem, semmilyen másik jelforrás esetén nem teszi, tehát nem lehet a AVR-TV közti HDMI kábel hibája, teszteltem is másik kábellel. Másrészt a hang pattogásra nem ad magyarázatot. Csak néha csinálja, teljes áramtalanítás után egy darabig ok
    Gyorsan löttem egy videót róla:
    https://youtu.be/pg_E6MpHVfc

    -TUNER: normál analóg tuner-t választva STEREO módban nincs hang, tehát nem szólnak a frontok. Semmilyen más bemenet esetén nincs gond only STEREO-ban, sőt tuner módban is ugyanúgy szólnak a fronkon ha pl. Dolby Surround/Multi Ch Stereo/etc módban van.

    Mindkét hiba rendszeresen reprodukálható / teljes reset után is fennáll. IT oldalon dolgozom szóval az alap dolgokkal viszonylag képben vagyok. Inkább arra vagyok kiváncsi hogy az újabb Denon-ok esetében jellemzőek-e ilyen hibák?

    Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

    RolyWRX

Új hozzászólás Aktív témák