Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsano89

    tag

    válasz gab1ka #56019 üzenetére

    Igazából a fő probléma (szerintem)
    Hogy a belépő szintet oda lövik/lövöd/lőjük/lövitek, hogy
    300.000 forint erősítő
    450.000 forint 5.1
    meg 3000 ft/m kábel.

    Teljesen megértem, és elfogadom, hogy azok az emberek, akik világ életükben ezzel foglalkoztak, és már bőven millió felett jár a rendszerük EZ BELÉPŐ szint..

    De szerintem a belépő szintet inkább az erős átlaghoz kelleen belőni!
    Egy 18 éves gyerek, aki segítségért jön ide, honnan fog leakasztani 6-800.000 forintot?

    És tisztán emlékzem, mikor a Genius fadobozos szettet megvettem a MediaMarktba akciósan 25.000 ért,
    (születésnapi pénzekből, meg amit kaptam büfé pénzt, és nem költöttem el, összegyűjtögettem)

    Azt az érzést nehéz ám elmodani, örültem mint majom a farkának! Éjjel nappal hallgattam rajta a zenét, filmeket, lehet nem vágtam hogy mi a jó, de annyi pénzért "abban a kategóriában" hibátlan! JAH, és mai napig szól gond nélkül : )

    [ Szerkesztve ]

  • BBéci

    titán

    válasz gab1ka #56019 üzenetére

    Mindannyian leírhatjuk és leírjuk a véleményünket, így működnek a fórumok.
    Semmi túlzás nincs abban, amit korábban írtam. Igen, engem vallatni lehetne azokkal a hangkeltőkkel. Azokra szokták mondani: kérem, kapcsolja ki!
    Többen, többször írtuk, amikor házimoziról van szó, nem a tévék cicergője a viszonyítási alap. A PC-s szettek a laptopok 1-2 cm átmérőjű hangszóróinál valóban jobbak, azokhoz készülnek. Semmi közük a házimozihoz.

    Nem pálinkás üvegekről van szó, hanem Unikumosról, de nem a korábbi tartalom a lényeg, hanem a gömb forma. Te is inkább gyarapíthatnád a tapasztalataidat ahelyett, hogy folyton engem kritizálsz!

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • #98221312

    törölt tag

    válasz gab1ka #56019 üzenetére

    " Ez nem sértődés meg semmi ilyesmi, de néha már bicskanyitogatóak ezek az eltúlzott félrevezető mantrák."

    Akkor lépj túl a hsz-én, görgesd tovább, ne foglalkozz vele. Hidd el engem is ver a víz néhány tagtól, de nem reagálok rá, inkább olvasom azok kommentjeit akik szimpatikusak számomra! ;)
    Ez egy fórum, ahol mindenki leírhatja az álláspontját..

    A témához: Számomra az élet több területén (1-2 szerencsés alkalmat eltekintve) bebizonyosodott, hogy "olcsó húsnak híg a leve".
    Igazából mindig az volt, hogy megvettem valami gagyit, aztán csak hiányérzet, és ez a hangrendszerekkel pláne így volt.
    Annó a legelső nagyon belépő rendszerek hiányosságaira már a második film után felfigyeltem, és rettentően zavart.

    Viszont: Elfogadom azt is, ha valakit nem érdekel olyannyira ez a hobbi, hogy egy bögreszett áránál többet adjon érte, és aki ilyen mentalitással érkezik ide, azt is segíteni kell.
    Egyik kollégám használja a legelső Pioneer szettem, néha amikor nála vagyok, meg is simogatom! :DD
    Állítása szerint neki tökéletesen megfelel, és az egész család örömmel használja, hálás, hogy jelképes összegért odaadtam!

Új hozzászólás Aktív témák