Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gab1ka

    aktív tag

    válasz Május #53886 üzenetére

    Az eARC jelenleg még eléggé gyerekcipőben jár abban az esetben ha valamilyen beépített forrásról (értsd saját videólejátszó, PLEX,KODI stb) játszanád le a tartalmakat, szerintem ilyesmi lehetett az az info.Ha viszont külső mediaplayered van, akkor meg eleve édesmindegy az eARC, hiszen úgy egyenesen az erősítő kapja a hangot.Ezt neked kell tudnod hogy mi lesz a végső setup.Személy szerint én már az X1600-at is rémesen túlárazottnak tartom, nem tudom mi lesz a plusz az 1700-ban, ennyi pénzért bár használtan, de dobozos garanciás kategóriákkal feljebb lévő AVR-eket lehet találni.Ettől eltekintve igen, minden tekintetben ki fog szolgálni és a tervezett árú szettekhez egészen biztosan nagyon jól fog passzolni.

    A 4k 60/120hz szintén egy olyan dolog amire te tudod hogy van e, vagy belátható időn belül lesz e szükséged.Ha tippelnem kéne nem, házimozizáshoz nem hiszen hogy mostanában szükséged lenne 120hz-re, amire pedig az ilyen hfr tartalmak elterjednek ténylegesen, addigra majd egyéb szempontból lesz elavult egy ilyen AVR szerintem.Én a helyedben első rendszernek viszonyítási alap nélkül igyekeznék kerülni mindenféle plusz pénzköltést olyan funkciókra amiknek a konkrét hiányát jelen pillanatban nem érzékelem.

    Ha hely híján vagy, akkor megoldás lehet a kisebb polcsugárzók használata, persze nem csak a Dali hanem a többi gyártóé is, elsőre azért ajánlottam azt mert viszonylag olcsó, talán a legolcsóbbak közt van és határozottan pozitív véleménnyel vannak róla.Atmos-szal viszont ez a keret szerintem szűkös lesz.

  • #09634560

    törölt tag

    válasz Május #53886 üzenetére

    Miért cserélnéd le? És ki mondta neked ezt a sületlenséget? Ugyanúgy köthető AVR-re és az újakon eARC is müködik. Akartam erősitőt ajánlani de így ha ilyeneket elhiszel, meggondolandó. Ez alkuval megfelelhet, így eléggé tulárazott, hacsak nem ténylegesen bontatlan és garis. E-arc-hez Denon vagy Onkyo idei modellek (696 v. S950, X2700) felenek meg.

    Alatta levő posztodhoz:
    Huhh, a boltos nagyon magáért beszélt: teljesen megfelelnek az s, vagy az X1600 modell is, neten kering olyan info hogy hangban és teljesítményben jóval gyengébb a 2700-as modell a 2600-tól, mérési eredmények is szerepelnek az infóban, tehát inkább akkor jársz jobban ha megvárod ugyan a 700-as modelleket de inkább kifutó 600-ast veszel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák