Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz BBéci #1732 üzenetére

    Amit velem művelsz és az én hozzászólásaimmal az már igenis személyeskedés és már néhányszor kértelek is, hogy fejezd is be. Neked nem tünnek fel az erősitő hátlapja mögötti változtatások vagy nem fogadod el az elhangzott válaszaimat az már nem az én problémám, de a hangminőségét befolyásoló tényezőket hoztam fel. A tápegységben néhány alkatrészt a megfelelő helyen cserélve és elhelyezve a különbségek miatt a hangminőségre is hatással van. A chipek tudásának fejlődésére válaszolva felhoztam már az elejétől fogva a felsorolt változtatásokat és a hangkártyás példám is találó volt. A tervezőmérnöki munkába való betekintésemből kiragadott példa már megint csak személyeskedés, de tudod ha egy belépőszintű házimozierősitő nem úgy sikerült és értéktelensége miatt az akciós árakon sem nagyon megy, de közben sok a gyárba visszavitt példány, az a cégnek anyagi és erkölcsi sikertelenség. Ez sokszor nem egy tervezőmérnők hibája, csak áthúzták akkor a tervezőasztalon egy jónak megtervezett erősitő tervét és költségcsökkentést kértek. A Denon most jót lépett és a Yamaha is figyelmes a belépőszintű házimozik tervezésénél és értékesitése közben. Igy jöhetnek létre ajánlott (Best Buy) vételek a belépőszinten is. De kinek is koptatom itt a billentyüzetem... :D

Új hozzászólás Aktív témák