Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Hali,

    Kis segítséget kérnék. Megpurcant a régi TV-m és az újon már más kimenetek vannak így a régi erősítőmet már nem tudom használni mozizásra.
    Régi setup:
    LG Smart TV-re hálózaton keresztül Plex-ről jött a forrás, ezt a fejhallgató kimeneten keresztül átvittem az egy régi HI-FI toronyból kiemelt Sony LBT-D509-es erősítőre. Ez hajtott meg 2 8 Ohmos Technics CD120A hangfalat sztereoban.
    Nem volt egy komoly rendszer de én szerettem, amennyit moziztunk azt bőven kiszolgálta bőven kiszolgálta.

    Az új TV-n már nincs fejhallgató kimenet és az Sony erősítő semmi mást nem tud inputként a TV-ről hasznosítani. A TV-n lévő RCA nem képes audio kimenetként funkcionálni.

    Szóval kell egy új erősítő, későbbiekben valószínűleg kiegészíteném a rendszert egy mélynyomóval.

    Nézegettem a kínálatot, a külföldi fórumokon röpködnek a a 6-7-800 eurós erősítők mint "budget" megoldás, ennyit pedig nem ér az egész. Létezik valamilyen elfogadható stereo (neadjisten 2.1) erősítő 50-60k ársávban? Annál többet igazából nem ér az egész számunkra.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák