Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris1983107

    tag

    Sziasztok!

    A következő kérdésben szeretnék segítséget kérni. Igazából korábban már feltettem ezt a kérdést és jöttek is javaslatok, amit utólag is köszönök, de sajnos most egy másik megközelítésből is vizsgálnom kell a probléma kört, még pediglen a méret. Szóval van egy Jamo s 809 hcs 5.0 szettem, amihez szeretnék egy SUB-ot. Főleg film nézés a fő profil, de zenét hallgatni is szoktunk azért. Kaptam korábban több ajánlást is pl. a Klipsch R-120SW, vagy a Jamo C912, de mivel most lenne aktuális (meg van a keret) sikerült szembesülnöm vele, hogy ezek méretben igen csak nagyok. Főleg a Klipsch amivel első sorban szemeztem. A lényeg, hogy sajnos hely szűkében vagyok (23 m2 az egész nappali), de a legfőbb gondom az, hogy ha szakszerűen szeretném a ládát elhelyezni, akkor nem biztos, hogy "el fog férni", vagy ha el is fér, akkor kivágnak otthonról, mert esetleg útban lenne a női szekciónak. :DD Szóval a kérdésem, hogy ebben az ár fekvésben vannak esetleg kisebb, de hasonló tudású ládák amik kiszolgálnák a meglevő szettet? Előre is köszönöm. :R

Új hozzászólás Aktív témák