Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xxxxxxxxx

    tag

    Sziasztok! Ugyan azon széria hangfalszettje van nekem és vettem még valamikor ezt a úgymond fali laposat.
    Atmos sugároznak gondoltam. Eddig még nem került még felhelyezésre. Mert maga az 5.0 hoz is 32m kábelt vásároltam elég jelentős összeg lett így végül. Nem feltétlen kell ennyi, de így egészséges és korrekt. Aztán tegnap gondolatba ejtett mi lenne ha vennék hangfalvezetéket és felraknám a lapos sugárzásokat.
    Akárhogy is számolom 8-9m kell ha nagyon csúnya módon akarom elvezetni. Ha kevésbé észrevehető módon pedig 12-13m kellene. Ugye ez 2X az már mindjárt 25-26m. Majdnem annyi mint maga az egész 5.0ás rendszer. Tehát még egy olcsóbb vezetékkel számolva is nem kis összeg. :U Valahogy nem gondoltam mi pénz kiépíteni ezt korrekt módon.
    Am viszont kötöttem már be a hangfalat magassági (frontok feletti hangszóró nem tudom minek hívják magyarul) viszont a pontos elhelyezéshez nincs itthon elegendő vezeték. Majd meglepődtem Atmos tartalom esetén már az erősítő "Kiküldte" rá Atmos tartalmat. Gondoltam az se lehet rossz elhelyezés így gondolatba ejtett.
    Mit gondoltok róla? Üdvözletem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák