Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz BBéci #1313 üzenetére

    A tény annyira világos, hogy te alapból utálod a belépő szintű házimozierősitőket. Nekem egy Yamaha RX-V377 jutott és nálad ez világos, hogy zenére sem való és másra sem, mert egy kup@c k@ki számodra. A kábeleknél a sztereó hangszinpad terét és a hangok elhelyezkedését, kiterjedését is elmélyülten felvázolhattam volna... de ez a topik belépőszintű házimozi felhasználóknak adhat támpotokat, de őket ez a része nem biztos hogy annyira érdekelni fogja. Ennek van külön topikja és ott részletesen kifejthetik a sztereó képességeket. A tudásom felmérése nem a te feladatod és ennek kifejtése sem ide tartozik. Ha ennyire lenézed ezeket az erősitőket és engem is vele, akkor nem tudom miért vagy itt. Én sem foglalkoztatom az Nvidia topik lakóit a videókártyáik képességeinek negativ kritikáinak orruk alá dörgölésükkel. Trollkodás lenne. ;] Engem nem zavar a hangszóró csatlakozás milyensége, amig az erősitővel elégedett vagyok. Inkább az RCA audió csatlakozók elterjedése zavart, amikor XLR csatlakozást is igényeltem volna egy sztereó erősitőre. Roksan sztereón volt alkalmam meghallgatni és ott tényleg kihatással volt a hangminőségre. Kár hogy nemigazán terjedt el középkategóriás megfizethető erősitőknél. :)

Új hozzászólás Aktív témák