Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz liszi70 #10467 üzenetére

    Mai napig szerintem az egyetlen kivetel az HBO. Az altaluk keszitett szinkronok azert meg mindig jo minosegt kepviselnek. En mindent angolul nezek, kiveve azokat amiket az HBO szinkronizalt. Ez ugye fizetos szolgaltatas, azert ez sokmindent elarul.

    De mit is varunk abban a vilagban ahol minden azonnal es tegnapra kell... ez nyomot hagy mindenen... raadasul a tarsadalom nagy resze igenytelen ebbol a szempontbol. Ehhez tarsul az a reteg aki a valovilag-ot es tarsait nezi, ok nem hiszem, hogy igenylik azt a szintu muveszi minoseget, ami igazan elvezhetove tette a magyar szinkronokat. Technikailag ha nagyon akarnak meg lehetne csinalni kozel ugyanolyan minosegben mint az eredeti, de ez sok penz es megtobb ido lenne, es ez valoszinuleg a magyar forgalmazoknak nem eri meg. Gondolom ezek a cegek tisztaban vannak azzal is, hogy a magyarok 98%-a ugyis a TV hangszorojan keresztul hallgatja, vagy jobb esetben valami gagyi bogrecuccon, ahol aztan kurvamindegy milyen a minosege. Aki egy kicsit is ad a minosegre, az valoszinuleg tajekozottabb az atlagnal, es ezaltal egy bizonyos szinten azert tud angolul, oket pedig ez a resze nem igazan zavarja...

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák