Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mexildos

    aktív tag

    válasz bambano #788 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm, hogy írtál. Igazából pont amit írtál, hogy a SUN-nak van 48 disk-es háza ez körülbelül ugyanígy néz ki amiről beszéltem csak fapadosabb és nincs ott a SUN logo :)

    Itt van pár kép róla:

    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
    kép5
    kép6
    kép7
    kép8
    kép9
    bónusz kép

    Szóval a lényeg hogy erről van szó. Na most ez első sorban tárolásra lenne kialakítva, ha úgy tetszik cloud dolgokra, de ide vehetjük akkor, a weblap elérést, e-mail szervert meg mindent ami manapság elérhető. Az adatokhoz interneten keresztül lehetne hozzáférni. Nem warez szerver meg ehhez hasonlónak készülne.

    Viszont azon meg vagyok lepve, hogy azt írod, hogy a normálisabbik pénzért sem vállalja be a melót, hát akkor miért? Az ember lelkéért? :D
    Nekem a célom, hogy hétköznapi alkatrészekből tegyek össze működő redundáns gép parkot. Pont ez motivál. A rövid kérdés pedig az, hogy ez lehetséges-e úgy hogy U méretekben beszélünk? A megérzésem az, hogy igen.
    Szeretnék ebbe belejönni de senki nincs aki segítsen hogy mit merre kell összekapcsolni.

    Például a SUN hogy éri el hogy a 48 diskes tárolót nem kell szétdobni 4x12 részre? A fenti képeken mit kellene módosítani vagy moddolni hogy alkalmasabb legyen a megbízhatóságra, hibatűrésre? A házat amúgy le is lehetne gyártani a megfelelő módosítások után. Jóval olcsóbb mint egy sun tároló és már itt is sokat spórol az ember.

Új hozzászólás Aktív témák