Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz wmati #1238 üzenetére

    A liano-ra gondolsz? Ez a normál gépem jelenleg, főleg netezés, filmezés, meg munka, tanulás. HDMI kábelen keresztül olykor erről megy a film a plazma TV-n a nappaliban, aminek iszonyat jó képe van, de monitornak meg ugye nem használható. Kipróbálni vettem, hogy mire elég egy liano az ő IGP-jével, plusz, ne zabáljon sokat a gép. Mivel mostanában nem játszom (el is kéne már adnom a 3870x2-t, ebbe a gépbe még nem is raktam be), csak elvétve, ezért elegendő a teljesítménye. (Mondjuk ez az IGP még nem nagy durranás, de az inteleket így is alázza. Később egy kis fogyasztású, de normális VGA még esélyes, mondjuk egy 7770-es.) Mehetne ez a konfig seedelni meg mindenre, csak sajnálom hogy emiatt üzemeljen állandóan egy egész gép 2 vinyóval + az SSD is. Bár lehet hogy a mérések után kiderül, hogy nem éri meg a kicsi gépet is üzemeltetni mert ez nem fogyaszt sokkal többet. Majd kiderül. A másik oka, hogy hangérzékeny vagyok, akármit eszközöltem eddig még nem hangtalan a gépem, a kicsi meg a nappaliban lenne, szóval este sem zavarna.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák